به‌روز شده در: ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۴
logo
تازه های سایت
تعجب نماینده ترکیه از جایگاه زنان در ایران قانون جوانی جمعیت شکست نخورده است آمریکا پا پس کشید بانک مرکزی: رشد نقدینگی آذرماه کاهش یافت بازداشت مشاور مولوی عبدالحمید از صهیونیستها فاصله بگیرید شهروندان سه شهر در انتظار کالابرگ یک فریم ایران‌ستیزی در نروژ اقتصاد رژیم صهیونیستی در معرض فروپاشی است توقیف ۵ شناور با ۴۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق صهیونیست‌ها به حالت آماده‌باش درآمدند اوکراین آزمایشگاه تسلیحات غربی سال خونین در سرزمین‌های اشغالی اظهار نگرانی رئیس سابق تروریست‌های سنتکام
کد خبر: ۳۶۷۳۲
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۳

محمدکاظم انبارلویی
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی


۱- تیم ملی فوتبال ایران در یک تلاش خالصانه در یک بازی جوانمردانه ، دو دسته‌گل به ملت ایران هدیه کرد.
بوی عطر این دو دسته‌گل در دقایق پایانی مسابقه فوتبال ایران – ولز سراسر کشور پراکنده شد، مردم را به خیابان‌ها کشاند و موجی از شادی و شعف را پدید آورد.
دشمنان ایران نشان دادند حتی طاقت دیدن یک لبخند بر لب ملت ایران را ندارند. سرگیجه و سرگردانی‌ای که ارتش رسانه‌ای غرب در برابر این نتیجه شیرین گرفته‌اند هنوز ادامه دارد و نشان می‌دهد بدجوری رشته‌هایی که طی دو ماه اخیر در لجن‌پراکنی‌ها علیه ملت ایران بافته بودند همه آن‌ها پنبه شد.
اکنون پادوهای مزدور غرب در برابر شادی ملت عزا گرفتند.
۲- دشمن صدای ملت ایران را در اجتماعات میلیونی به‌ویژه تظاهرات عظیم ۱۳ آبان نشنید، اکنون می‌خواهد سیمای بانشاط ، شادمان و امیدبخش ملت را در روز جمعه گذشته در خیابان‌های سراسر کشور انکار کند. آن نشنیدن و این انکار چون پتکی بر میلیون‌ها دروغ، جعل روایت، توهین و فحاشی که خروجی رسانه‌های آنان بود، فرود آمد و این مکر آنان در برابر مکر الهی به‌کلی از بین رفت.
۳- پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در دستان پرقدرت مردم به بهانه نتیجه بازی فوتبال ایران – ولز در سراسر کشور بالا رفت و کسانی که پرچم‌سوزی راه انداخته بودند را رسوا کرد.
این‌یک تصویر واقعی از ایران یکپارچه و متحد و یک نمایش حقیقی از قدرت و باور ملی بود. چیزی که رسانه‌های دشمن هرگز چشم دیدن آن را ندارند.
۴- مقام معظم رهبری در دیدار بسیجیان فرمودند :« بچه‌های تیم ملی چشم ملت ما را روشن کردند» انصافا این پیروزی مثل نوری به تاریکخانه توطئه رسانه‌ای دشمن بود. معلوم کرد دشمن تا چه حد خبیث است. حتی افتخارات ورزشی ما را می‌خواهد مُهر غم و اندوه بزند و اجازه ندهد ملت چشمش به پیروزی‌های شگرف، که بدون شک مدد الهی است ، روشن باشد. آن‌ها امید را هدف قرار داده‌اند و هر چیزی که امید را در دل ملت زنده کند ، حتی یک پیروزی ورزشی، دشمن آن را برنمی‌تابد.
۵- دشمن از چشم روشنی و روشن‌بینی ملت آسیب‌دیده است.تلاش آن‌ها برای تسلط بر ذهن و مغز ملت در پیچیده‌ترین جنگ شناختی به شکست انجامیده است. دشمن می‌خواست از بازی‌های جهانی فوتبال چه در زمین و چه در جایگاه تماشاچیان، تصویری متفاوت از ایران ارائه دهد، اما به لطف خدا و به لطف روشن‌بینی مردم توطئه آن‌ها خنثی شد . آن‌ها در این معرکه حتی به شعور پیاده‌نظام خود هم اهانت کردند. دشمن نشان داد نیاز به مشتی ‌بی‌هویت دارد که هیچ‌چیز جز فرمان صادره از لندن ، پاریس و واشنگتن را نفهمد و فقط به آن عمل کند!
۶- آن‌ها که می‌گویند باید صدای ملت ایران را شنید، آیا صدای ملت ایران را در جمعه گذشته شنیدند؟ این صدا در گوش تاریخ آشناست. صدای آگاهی ،هوشیاری ، بصیرت مثال‌زدنی، نشاط و امید به آینده است که به بهانه نتیجه یک بازی در خیابان‌های ایران از صوت به تصویر رسیده است.
ما در بازی بعدی چه پیروز شویم چه مساوی کنیم و چه خدای‌ناکرده عدم توفیق داشته باشیم تأثیری در ارتعاش این صدا و شادی مردم نخواهد داشت.
آمریکا باید بداند شادی و نشاط مردم تحریم شدنی نیست. دشمن نمی‌تواند عبوس ماندن را اجباری کند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: