به‌روز شده در: ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۴
logo
تازه های سایت
تعجب نماینده ترکیه از جایگاه زنان در ایران قانون جوانی جمعیت شکست نخورده است آمریکا پا پس کشید بانک مرکزی: رشد نقدینگی آذرماه کاهش یافت بازداشت مشاور مولوی عبدالحمید از صهیونیستها فاصله بگیرید شهروندان سه شهر در انتظار کالابرگ یک فریم ایران‌ستیزی در نروژ اقتصاد رژیم صهیونیستی در معرض فروپاشی است توقیف ۵ شناور با ۴۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق صهیونیست‌ها به حالت آماده‌باش درآمدند اوکراین آزمایشگاه تسلیحات غربی سال خونین در سرزمین‌های اشغالی اظهار نگرانی رئیس سابق تروریست‌های سنتکام
کد خبر: ۳۶۷۰۲
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۵
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جمع اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی حاضر شد.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، دکتر بهرام عین اللهی در این نشست به تشریح فعالیت ها و اقدامات خود از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم در حوزه بهداشت و درمان پرداخت.

مدیریت ویژه در مقابله با کرونا و اجرای واکسیناسیون عمومی، اجرای طرح دارویار برای مدیریت بازار دارو، پیگیری افزایش ظرفیت رشته پزشکی، پیگیری اجرای قانون جوانی جمعیت، اقدامات ویژه برای حفظ نخبگان پزشکی و برنامه ریزی در راستای توجه ویژه به موضوع بهداشت در راستای پیشگیری قبل از درمان از محورهای صحبت‌های دکتر عین اللهی وزیر بهداشت در این جلسه بود.

اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در این جلسه ضمن تشکر از اقدامات ارزشمند وزارت بهداشت به ویژه در حوزه مقابله با کرونا و واکسیناسیون عمومی به بیان دغدغه ها و دیدگاه های خود در حوزه فعالیت های این وزارتخانه پرداختند.

پاسخ به سوالات و دغدغه های اعضای جلسه در حوزه بهداشت و درمان به ویژه در موضوع دارو از دیگر بخش های سخنان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بود.

با توجه به عضویت برخی دبیران استان‌های حزب موتلفه اسلامی در شورای مرکزی این تشکل، موضوعات و مشکلات استانها در حوزه بهداشت و درمان به اطلاع وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رسید.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: