به‌روز شده در: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷
logo
تازه های سایت
سخنگوی نیروهای مسلح: در برابر منافقین ‌مرصاد دیگری رقم می‌زنیم «مدافعان امنیت» در تهران گلباران شدند آلمانی‌ها جدیدترین دشمنان تیم ملی دستور اژه‌ای برای ارفاق به برخی از زندانیان رونمایی از مرحله نخست مرکز ژن‌‌درمانی روایت یک مستندساز از سفر به بوکان و مهاباد غرش شیر در دل دریا جدایی شائبه‌برانگیز ندا زارع از تیم ملی تکواندو اشک تمساح را باور کنیم یا قربانیان سلاح شیمیایی را؟! دستگیری عوامل یک کانال مرتبط با ضدانقلاب توسط سازمان اطلاعات سپاه چهره عریان تجزیه‌طلبی نیاز پایتخت به ۷ هزار دستگاه اتوبوس ايران و اوكراين در دستور مذاكرات مکرون‌ـ بایدن
کد خبر: ۳۶۱۵۷
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۸
کریمی اصفهانی:
عضو هیات داوری حزب موتلفه اسلامی گفت: انشاءالله تولید افزایش پیدا کند و عرضه از تقاضا سبقت بگیر، این امر خودش نقش مهمی در کنترل قیمت ها خواهد داشت.

احمد کریمی اصفهانیدرباره وضعیت قیمت کالاها در بازار گفت: آنچه امروز می بینیم دیگر جامعه کشش قیمت بالاتر ازاین را ندارد، اگر ثباتی در قیمت ها را شاهد هستیم، از دلایلش این است که قدرت مالی مردم برای خرید محدود شده است.

وی با بیان اینکه اصلا کششی برای بالاتر بردن قیمت ها وجود ندارد،افزود: کسبه با مردم در ارتباط مستقیم هستند بنابراین بایدرعایت حال مردم را کرد. امروز وضعیت کسادی و نبود درآمد است بنابراین موقع آن است که کسبه جهاد کنند. نهایت جهاد کسبه این است که اجناس و کالاها را با حداقل قیمت در دسترس مردم قرار دهند.

دبیرکل جامعه انجمن های اسلامی اصناف و بازار اظهار کرد: ملاحظه مردم را داشتن امر بسیار مهمی است و خدا نیز ما را به رعایت مسئله سفارش کرده است. البته دولت هم دارد کارهایی را انجام می دهد که امیدواریمانشاءالله تولید افزایش پیدا کند و عرضه از تقاضا سبقت بگیر، این امر خودش نقش مهمی در کنترل قیمت ها خواهد داشت.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: