به‌روز شده در: ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱
logo
تازه های سایت
تحول در مجمع تشخیص مصلحت نظام بلاگر‌های قاچاق به میدان می‌آیند! همسایه بی‌چشم و رو بیمه‌ای که بعد از سرقت بانک ملی متقاضی پیدا کرد آموزش و پروش بدون سند 2030 رییس پلیس تهران: استفاده از نیرو‌های بسیج در گشت‌های ارشاد صحت ندارد سی‌ان‌ان : بدقولی‌های غرب ایران را به آغوش شرق فرستاد فاطمی امین: شاهد بازار سیاه گواهی اسقاط هستیم گره خوردن مذاکرات هسته ای به سفر رئیس جمهور ائتلاف تولید کنندگان روغنی‌ برای گران‌فروشی راز سرو صدای سلبریتی‌ها برای فوت مهسا امینی
ملکه الیزابت، بایدن و ترامپ نماد قهقرای تمدن غرب پیشنهاد حمام گروهی برای صرفه‌جویی انرژی در سوئیس خاشقچی مانع حضور محمدبن‌سلمان در تشییع ملکه اصلاح طلبان موافق گشت ارشاد چگونه امروز مخالف آن شدند؟ دولت بنزین را گران نمی‌کند سیاسی بازی آژانس ادامه دارد؟ نامه فیفا به فدراسیون فوتبال ایران؛ چرا پول ویلموتس را پرداخت نکرده‌اید؟ رسانه های سعودی: بخاطر مرگ مهسا تحریم های ایران را بیشتر کنید وزارت اقتصاد: رشد خلق پول توسط بانک‌ها ۵۷ درصد کاهش یافت مسکن نصف هزینه‌های تهرانی‌ها واکنش بانک مرکزی به خبر افزایش هزینه ارسال پیامک به مشتریان جزئیات قرارداد گازی ایران و روسیه
کد خبر: ۳۵۷۶۱
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶
قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به تجلی اقتدار نرم جهان اسلام در اربعین از احزاب شیعی درخواست کرد:
قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی از احزاب شیعی عراق خواست با حفظ وحدت و انسجام و پرهیز از تفرقه اجازه ندهند دشمنان اسلام در آستانه تجلی اقتدار نرم جهان اسلام در اربعین مانع شکل گیری دولتی مقتدر ومستقل و اسلامی درعراق شوند.

حمید رضا ترقی که در جمع اعضای حزب موتلفه اسلامی مشهد سخن می گفت همچینین نسبت به رشد جریان شیعه انگلیسی در ایران و عراق به ویژه در ایام محرم هشدار داد و خواستار ساماندهی دقیق هیئتهای مذهبی توسط دستگاه متولی آن یعنی سازمان تبلیغات اسلامی شد .

قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: پیروزی سه روزه جهاد اسلامی بر رژیم اشغالگر قدس،نویدبخش ضربه پذیری شدید رژیم صهیونیستی و قدرت بالای مقاومت است .

دبیر حزب موتلفه اسلامی خراسان رضوی ، با اشاره به پیروزی مقاومت در جنگ سه روزه با صهیونیستها وموفقیت ایران در فرستادن ماهواره خیام به مدار زمین، انتشار متن منتسب به یکی از سران فتنه را خیانتی علیه امنیت ملی ومقابله با سیاستهای نظام و همجهتی با دشمنان انقلاب اسلامی دانست .

وی ضمن درخواست محاکمه ی سران فتنه به دلیل خدمت به آمریکا و رژیم صهیونیستی و نیز اهانت به شهدا ودروغ پراکنی علیه دستگاه رهبری، سکوت اصلاح طلبان نسبت به مواضع سران فتنه

را محکوم کرد و آن را آزمونی حیاتی برای مرزبندی آنان با جریان برانداز نظام دانست.

قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با مثبت دانستن روندمذاکرات هسته ای با ۴+۱ گفت: پیشنهادات تیم‌مذاکره کننده ما که در شورای عالی امنیت ملی مورد بحث و بررسی

قرار گرفته و مجلس هم از آن مطلع شده، باید دربرگیرنده منافع ملی، رفع تحریمها و تضمین تعهدات طرف مقابل باشد.

وی تاکید کرد: درچنین شرایطی اجماع ملی بر روی آن صورت خواهد گرفت .

ترقی در ادامه ازاقدامات اعمالی دولت در اجرای قانون حجاب و عفاف تقدیر کرد و رعایت این قانون توسط دستگاههای دولتی و وابسته به دولت را مطالبه ای ملی دانست .

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی همچنین با گرامیداشت روز خبرنگار، نقش رسانه و خبررسانی موثق و امید بخش برای جامعه را مفید و تعیین کننده دانست .
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: