به‌روز شده در: ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱
logo
تازه های سایت
تحول در مجمع تشخیص مصلحت نظام بلاگر‌های قاچاق به میدان می‌آیند! همسایه بی‌چشم و رو بیمه‌ای که بعد از سرقت بانک ملی متقاضی پیدا کرد آموزش و پروش بدون سند 2030 رییس پلیس تهران: استفاده از نیرو‌های بسیج در گشت‌های ارشاد صحت ندارد سی‌ان‌ان : بدقولی‌های غرب ایران را به آغوش شرق فرستاد فاطمی امین: شاهد بازار سیاه گواهی اسقاط هستیم گره خوردن مذاکرات هسته ای به سفر رئیس جمهور ائتلاف تولید کنندگان روغنی‌ برای گران‌فروشی راز سرو صدای سلبریتی‌ها برای فوت مهسا امینی
ملکه الیزابت، بایدن و ترامپ نماد قهقرای تمدن غرب پیشنهاد حمام گروهی برای صرفه‌جویی انرژی در سوئیس خاشقچی مانع حضور محمدبن‌سلمان در تشییع ملکه اصلاح طلبان موافق گشت ارشاد چگونه امروز مخالف آن شدند؟ دولت بنزین را گران نمی‌کند سیاسی بازی آژانس ادامه دارد؟ نامه فیفا به فدراسیون فوتبال ایران؛ چرا پول ویلموتس را پرداخت نکرده‌اید؟ رسانه های سعودی: بخاطر مرگ مهسا تحریم های ایران را بیشتر کنید وزارت اقتصاد: رشد خلق پول توسط بانک‌ها ۵۷ درصد کاهش یافت مسکن نصف هزینه‌های تهرانی‌ها واکنش بانک مرکزی به خبر افزایش هزینه ارسال پیامک به مشتریان جزئیات قرارداد گازی ایران و روسیه
کد خبر: ۳۵۷۵۵
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۱
جنبش جهاد اسلامی فلسطین:
جنبش جهاد اسلامی فلسطین به رژیم صهیونیستی نسبت با عدم اجرای شرایط آتش هشدار و تاکید کرد، دشمن اشغالگر در صورت عدم اجرای تعهداتش روی آرامش را نخواهد دید.

احمد المدلل عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در گفتگو با رسانه‌های فلسطینی تاکید کرد، تا زمانی که اشغالگران اسرائیلی به تعهدات خود عمل نکنند، روی آرامش را نخواهند داد.

او افزود در جریان آتش بس جنگ سه روزه اخیر در نوار غزه، بر سر تعهداتی توسط رژیم اشغالگر توافق شد که باید به آنها عمل کند.

این رهبر جهاد اسلامی افزود ما در حال حاضر با میانجی مصری در تماس هستیم تا قاهره بر اشغالگران صهیونیست جهت آزادی خلیل العواوده که از 156 روز پیش در زندان‌های اسرائیل دست به اعتصاب غذا زده، فشار وارد کند، این در حالی است که دادگاه صهیونیستی دیروز دوشنبه فرجام خواهی این اسیر را برای آزادی رد کرد.

به گفته المدلل تا زمانی که اشغالگران به تعهدات خود عمل نکنند جنگ ادامه داشته و این جنگ تنها با شرایط مقاومت به پایان می‌رسد.

طارق سلمی سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین هم امروز سه شنبه از تمامی سازمان‌های بین المللی و بشر دوست و تمام جهانیان خواست تا تروریسم رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین را محکوم کنند و در این رابطه به شکل ویژه‌ای کودک کوشی این رژیم را (که به آن اعتراف کرد) را مورد نکوهش قرار دهند.

سلمی در بیانیه‌ای مطبوعاتی که در اختیار رسانه‌های فلسطینی قرار گرفت گفت: سازمان‌ها و مؤسسات بین المللی و بشر دست و آحاد مردم جهان امروز در مقابل شواهد و دلایل واضحی در مورد ارتکاب جنایات جنگی علیه غیر نظامیان و کودکان در جریان جنگ اخیر علیه غزه قرار دارند، در حالی که باید اعدام محمد الحشام را در خانه‌اش در غرب قدس هم را هم به این جنایات افزود.

سلمی از تمامی خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها که اقدام به انتشار اخبار بی پایه و اساس رژیم صهیونیستی کرده و با تبلیغات این رژیم هم آوا شدند، هم خواست تا از ملت فلسطین بابت گزارش‌های دروغین و بی پایه و اساس‌شان که باعث شد قربانی دو بار سر بریده شود، عذر خواهی کنند.

انور ابو طه دیگر عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین هم به رسانه‌های فلسطینی گفت: پرداختن برخی‌ها به تصمیمات جنگ و صلح در فلسطین امری گمراه کننده است، تقابل ما با اشغالگران تقابل بین دو ارتش یا دو دولت نیست بلکه مقاومت یک ملت در مقابل یک ساختار اشغالگر است، ملتی که از خود دفاع می‌کند و جنبش آزادیبخش مسلحانه‌ای که برای آزادی سرزمین خود فعالیت می‌کند، پس این رویارویی با اشغالگران همیشگی بوده و با یک تصمیم سیاسی یا منافع حزبی متوقف نمی‌شود.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: