به‌روز شده در: ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱
logo
تازه های سایت
تحول در مجمع تشخیص مصلحت نظام بلاگر‌های قاچاق به میدان می‌آیند! همسایه بی‌چشم و رو بیمه‌ای که بعد از سرقت بانک ملی متقاضی پیدا کرد آموزش و پروش بدون سند 2030 رییس پلیس تهران: استفاده از نیرو‌های بسیج در گشت‌های ارشاد صحت ندارد سی‌ان‌ان : بدقولی‌های غرب ایران را به آغوش شرق فرستاد فاطمی امین: شاهد بازار سیاه گواهی اسقاط هستیم گره خوردن مذاکرات هسته ای به سفر رئیس جمهور ائتلاف تولید کنندگان روغنی‌ برای گران‌فروشی راز سرو صدای سلبریتی‌ها برای فوت مهسا امینی
ملکه الیزابت، بایدن و ترامپ نماد قهقرای تمدن غرب پیشنهاد حمام گروهی برای صرفه‌جویی انرژی در سوئیس خاشقچی مانع حضور محمدبن‌سلمان در تشییع ملکه اصلاح طلبان موافق گشت ارشاد چگونه امروز مخالف آن شدند؟ دولت بنزین را گران نمی‌کند سیاسی بازی آژانس ادامه دارد؟ نامه فیفا به فدراسیون فوتبال ایران؛ چرا پول ویلموتس را پرداخت نکرده‌اید؟ رسانه های سعودی: بخاطر مرگ مهسا تحریم های ایران را بیشتر کنید وزارت اقتصاد: رشد خلق پول توسط بانک‌ها ۵۷ درصد کاهش یافت مسکن نصف هزینه‌های تهرانی‌ها واکنش بانک مرکزی به خبر افزایش هزینه ارسال پیامک به مشتریان جزئیات قرارداد گازی ایران و روسیه
کد خبر: ۳۵۷۴۸
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۷
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با اعلام این خبر كه سامانه رتبه بندی معلمان از ۲۶ مرداد فعال می‌شود گفت: معلمان می‌توانند مدارك و مستندات خود را در این سامانه بارگذاری كنند.

دكتر صادق ستاری فرد ضمن عذرخواهی بابت تأخیر یازده ساله در اجرای نظام رتبه بندی معلمان و تأخیر در تصویب آئین نامه اجرایی این قانون گفت: بعد از كش و قوس‌های فراوان و بعد از یازده سال از تصویب این مهم در سند تحول بنیادین، نظام رتبه بندی تدوین و آئین نامه آن تهیه شد و هم اكنون به مرحله اجرایی رسیدیم.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینكه آئین نامه نظام رتبه بندی معلمان در هیئت وزیران تصویب شده افزود: البته هیئت تطبیق مصوبات مجلس اشكالاتی به این آئین نامه وارد كرد كه خوشبختانه این اشكالات ۱۵ مرداد ماه توسط هیئت وزیران اصلاح و جهت اجرا به آموزش و پرورش ابلاغ شد.

وی با اعلام این خبر كه سامانه رتبه بندی معلمان از ۲۶ مردادماه فعال می‌شود افزود: معلمان بر اساس برنامه زمان بندی شده و مبتنی بر شماره ملی خود می‌توانند مدارك و مستندات خود را در این سامانه بارگذاری كنند و بر اساس آن، نظام رتبه بندی و شایستگی و صلاحیت آن‌ها مورد بررسی قرار گیرد و در بازه زمانی یك ماهه اقدامات لازم انجام شود.

ستاری فرد گفت: بر اساس هماهنگی وزارتخانه با سازمان برنامه و بودجه، تلاش بر این است كه بخشی از مطالبات فرهنگیان درخصوص موضوع رتبه بندی شهریور ماه به صورت علی الحساب در اختیار فرهنگیان قرار داده شود تا از ماه‌های آینده و با صدور احكام بتوان نیست به اجرای تمام و كمال نظام رتبه بندی اقدام كرد.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش در توضیح بیشتر اظهاركرد: معلمان بر اساس چهار شایستگی عمومی، تخصصی، حرفه‌ای و تجربه رتبه بندی می‌شوند. در این ارزشیابی سالانه، معلمان بر اساس مدارك و مستندات راجع به مدارك تحصیلی، دوره‌های آموزشی و افتخارات و مقامات و صلاحیت‌های دانشی و مهارتی در زمینه معلمی كه كسب كردند امتیازدهی و رتبه بندی می‌شوند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: