به‌روز شده در: ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱
logo
تازه های سایت
تحول در مجمع تشخیص مصلحت نظام بلاگر‌های قاچاق به میدان می‌آیند! همسایه بی‌چشم و رو بیمه‌ای که بعد از سرقت بانک ملی متقاضی پیدا کرد آموزش و پروش بدون سند 2030 رییس پلیس تهران: استفاده از نیرو‌های بسیج در گشت‌های ارشاد صحت ندارد سی‌ان‌ان : بدقولی‌های غرب ایران را به آغوش شرق فرستاد فاطمی امین: شاهد بازار سیاه گواهی اسقاط هستیم گره خوردن مذاکرات هسته ای به سفر رئیس جمهور ائتلاف تولید کنندگان روغنی‌ برای گران‌فروشی راز سرو صدای سلبریتی‌ها برای فوت مهسا امینی
ملکه الیزابت، بایدن و ترامپ نماد قهقرای تمدن غرب پیشنهاد حمام گروهی برای صرفه‌جویی انرژی در سوئیس خاشقچی مانع حضور محمدبن‌سلمان در تشییع ملکه اصلاح طلبان موافق گشت ارشاد چگونه امروز مخالف آن شدند؟ دولت بنزین را گران نمی‌کند سیاسی بازی آژانس ادامه دارد؟ نامه فیفا به فدراسیون فوتبال ایران؛ چرا پول ویلموتس را پرداخت نکرده‌اید؟ رسانه های سعودی: بخاطر مرگ مهسا تحریم های ایران را بیشتر کنید وزارت اقتصاد: رشد خلق پول توسط بانک‌ها ۵۷ درصد کاهش یافت مسکن نصف هزینه‌های تهرانی‌ها واکنش بانک مرکزی به خبر افزایش هزینه ارسال پیامک به مشتریان جزئیات قرارداد گازی ایران و روسیه
کد خبر: ۳۵۶۳۹
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۵
نوشتاری از محمد کاظم انبارلوئی؛

۱- نقد بيانيه بيستم موسوي نوعي لگد زدن به يك مرده سياسي است. اين بيانيه آخرين ميخ به تابوت اعتبار سياسي او بود. اين بيانيه، خوانشی نو از ۱۹ بيانيه كهنه موسوي است.

۲- بيانيه موسوي يك رونمايي از كارنامه آخر عمر سياسي اش مبني بر همگرايي با آمريكا و صهيونيسم بين‌المللي است. نقش او امتداد داعش در ايران و تخطئه بيداري اسلامي در جهان بود كه در بيانيه به وضوح ديده مي‌شود. دليل حصر او همين بود كه او با این بيانيه، آن را مستند كرد.

۳- از كسي كه به اهانت‌ كنندگان به شعائر الهي عاشورا و حمله به مسجد و قرآن‌سوزي در عاشوراي ۸۸ لقب «مردان خداجوي» داد و شرارت سياسي منافقان، سلطنت‌طلبان، بيگانگان و ضد انقلاب را در تأييد خود و تبليغ دروغ «تقلب»، در آخرين بيانيه خود مُهر تایيد زد، نبايد انتظار بازگشت داشت.

او همچنان زير خيمه فتنه مشغول سرويس‌دهي به امپراتوري رسانه‌اي غرب است.

۴- بارها نوشته‌ام؛ تا از ارتباط تاجزاده با یحیی کیان تاج‌بخش عضو سيا و مشاور سوروس در ايران در فتنه ۸۸ پرده برداري نكنيم، نمي‌‌توانيم افعال و اقوال سياسي او را تحليل كنيم. در مورد موسوي هم تا از ارتباط او با اردشیر امير ارجمند، عضو سيا و عضو منافقين به عنوان مشاور حقوقي او در ستاد انتخابات وي رمزگشايي نكنيم، نمي‌توانيم تحليل كنيم موسوی تا كجا مي خواهد با اين ننگ ابدي ايستادگي در برابر جمهوريت و اسلاميت نظام پيش برود؟

این عربده کشی های سیاسی برای پنهان کردن رابطه ای است که از آن بوی تعفن، خیانت و جنایت استشمام می شود.

۵- كسي كه در انتخابات ۸۸ قبل از پايان رأي گيري و قبل از شمارش حتي يك رأي از صندوق‌ها، خود را پيروز انتخابات اعلام كند، نشان مي دهد كه با جمهوريت نظام مسئله دارد. كسي كه از داعش، بي‌پروا دفاع مي‌كند و بر مدافعان حرم مي‌تازد، از اسلام سعودي با بي‌حيايي دفاع مي‌كند، با اسلاميت نظام مسئله دارد. تا اين دو مسئله را حل نكند اصلاح‌طلبان را در اردوگاه اسلام آمريكايي به گروگان گرفته است. علت سكوت خاتمي، كروبي و ايضاََ مجمع روحانيون مبارز و شركاي سياسي او همين است!

اگر از او تبرّي بجويند، يك مشكل دارند. اگر به او تولّي كنند، دو مشكل!

هيچ راه حلي براي اين سه مشكل ندارند. يعني درست همان چيزي كه عباس عبدي از آن به عنوان ورود اصلاح‌طلبان در سال ۸۸ به وادي «تناقضات» ياد مي‌كند. این تناقضات، اصلاح طلبان را به ورشکستگی سیاسی کشانده است.

۶- موسوي در اين بيانيه به خوبي به تفسير دو شعار اهل فتنه در سال ۸۸ پرداخته است؛

الف- انتخابات، بهانه است، اصل نظام، نشانه است.

ب- مرگ بر اصل ولايت فقيه.

اين دو شعار از اتاق فكر پیروان سوروس در تهران و منافقين و ضد انقلاب بيرون آمد و موسوي ننگ حمايت از آن را با صدور بیست بيانيه پذيرفته است.

موسوي اكنون جرياني را در كشور نمايندگي مي كند كه مردم ايران در زيارت عاشورا همه روزه صدها بار بر آنان لعن و نفرين مي‌كنند.

۷- موسوي به عنوان يكي از كساني كه جام زهر را به امام (ره) نوشاند و با استعفاي رازآلودش در زمان امام (ره) يك دوره سكوت کرد. پس از آن و بعد از كارنامه فتنه ۸۸ صفحات خیانتباری به آن افزود. او این روزها كه روزهاي آخر عمر خود را مي‌گذراند، مشغول جمع كردن هيزم براي زيست در جهنم توهمات خود در آخرت است. بيانيه بیستم وي، يك قلم هيزم درشت از دروغ، تهمت و افترا به نظام و مردم است.فقط خداست كه مي‌تواند او را از اين جهنم برهاند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: