به‌روز شده در: ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱
logo
تازه های سایت
تحول در مجمع تشخیص مصلحت نظام بلاگر‌های قاچاق به میدان می‌آیند! همسایه بی‌چشم و رو بیمه‌ای که بعد از سرقت بانک ملی متقاضی پیدا کرد آموزش و پروش بدون سند 2030 رییس پلیس تهران: استفاده از نیرو‌های بسیج در گشت‌های ارشاد صحت ندارد سی‌ان‌ان : بدقولی‌های غرب ایران را به آغوش شرق فرستاد فاطمی امین: شاهد بازار سیاه گواهی اسقاط هستیم گره خوردن مذاکرات هسته ای به سفر رئیس جمهور ائتلاف تولید کنندگان روغنی‌ برای گران‌فروشی راز سرو صدای سلبریتی‌ها برای فوت مهسا امینی
ملکه الیزابت، بایدن و ترامپ نماد قهقرای تمدن غرب پیشنهاد حمام گروهی برای صرفه‌جویی انرژی در سوئیس خاشقچی مانع حضور محمدبن‌سلمان در تشییع ملکه اصلاح طلبان موافق گشت ارشاد چگونه امروز مخالف آن شدند؟ دولت بنزین را گران نمی‌کند سیاسی بازی آژانس ادامه دارد؟ نامه فیفا به فدراسیون فوتبال ایران؛ چرا پول ویلموتس را پرداخت نکرده‌اید؟ رسانه های سعودی: بخاطر مرگ مهسا تحریم های ایران را بیشتر کنید وزارت اقتصاد: رشد خلق پول توسط بانک‌ها ۵۷ درصد کاهش یافت مسکن نصف هزینه‌های تهرانی‌ها واکنش بانک مرکزی به خبر افزایش هزینه ارسال پیامک به مشتریان جزئیات قرارداد گازی ایران و روسیه
کد خبر: ۳۵۶۲۷
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۳
قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی:
قائم مقام حزب موتلفه اسلامی گفت: میرحسین موسوی فکر می‌کند با این نامه‌ می‌تواند به حیات سیاسی خودرا احیا کند درحالی که ماهیت این نوع افراد برای ملت ایران کاملا مشخص شده است.

به گزارش سراج24؛ حمیدرضا ترقی قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سراج۲۴ بااشاره به نامه اخیر میرحسین موسوی، اظهار داشت: ملت ایران می‌داند چنین افرادی نمی‌توانند دلسوزانه برای کشورمصالح ان صحبت کنند بلکه اینها جز خدمت به اهداف دشمنان انقلاب اسلامی کار دیگری انجام نمی‌دهند و از آنها چیزی دیگری نسیب مردم نمیشود. قطعا نظام جمهوری اسلامی در رابطه با تعیین رهبری تابع مجلس خبرگان کشور است که منتخب مردم هستند و صلاحیت و توانمندی افراد را مجلس خبرگان تشخیص میدهد.

جمهوری اسلامی تکلیف خود را با عواملی که تغییر در مواضع خود ندادند روشن کند

قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: مطلبی که میرحسین موسوی در نامه خود مطرح کرد کاملا خلاف قانون اساسی است چون رهبری هرگز جانشین خود را تعیین نمی‌کند بلکه این مجلس خبرگان است که برای ایشان جانشین تعیین می‌کند، صلاحیت‌های افرادی که واجد این شرایط هستند کاملا مورد دقت و بررسی مجلس خبرگان قرار می‌گیرد و طبیعتا اعتماد به مجلس خبرگان ناشی از دقت آنها در این مسئله مهم است.

وی تصریح کرد: در سال ۸۸، میرحسین موسوی موجب شد برخی از اراذل اوباش به امام حسین(ع)، رهبری و امام راحل اهانت کنند و به ملت خسارات زیادی وارد آورند.

ترقی بااشاره به دلیل صدور چنین نامه‌ای توسط میرحسین موسوی در این برهه از زمان، گفت: صدور این نامه نشان دهنده ترس از مرگ سیاسی این فرد و کمک به احیا جریان ۸۸ است، احتمالا موسوی به دنبال تشویش افکار عمومی و دور کردن جامعه از دیدن موفقیت‌های نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت سیزدهم در سیاست خارجی و منطقه است . این فرد به دنبال ایجاد چند دستگی در جامعه و تحریک برخی از افراد برای رسیدن به اهداف خود و رفع آرامش از وضعیت کنونی کشور است.

ترقی در پایان خاطرنشان کرد: شهید همدانی که در سال 88مسئولیت امنیت در تهران را به عهده داشت با ملایمت و مراعات سعی کرد با آگاه سازی اقشار فریب خورده، این افراد را از مزدوران جدا و با قشری که عمدا در خدمت دشمن بودند مقابله کند، قطعا چنین افرادی همچون شهید همدانی ضامن امنیت کشور هستند و اگر امثال شهیدانی همچون شهید همدانی و شهید سلیمانی نبودند امروز وضعیت امنیت کشور اینطور نبود، این حرکت میرحسین موسوی بیانگر روحیه اغتشاشگری و فتنه‌گری بوده که به دنبال ایجاد تشنج در جامعه است.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: