به‌روز شده در: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۸
logo
کد خبر: ۳۵۴۱۱
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۴
مدیرکل صدا و سیمای زنجان:
مدیرکل صدا و سیمای زنجان گفت: تمرکز فعالیت‌های حزب موتلفه اسلامی باید در راستای جذب حداکثری جوانان باشد.

محسن لطیفی، مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان در دیدار با اعضای شورای حزب موتلفه اسلامی زنجان با بیان اینکه حزب موتلفه اسلامی در طول تاریخ حیات خود همواره در مسیر اسلام حرکت کرده است، اظهار داشت: هیئت‌های مؤتلفه اسلامی، در میان گروه‌های مبارز پیش از انقلاب، از جمله تشکل‌هایی بود که از همان ابتدا فعالیت‌های سیاسی مذهبی خود را حول محور امام خمینی (ره) و مبارزه با استبداد ستم‌شاهی متمرکز کرد.

وی اظهار کرد: تمرکز فعالیت‌های حزب موتلفه در مساجد می‌تواند این سنگر اسلامی را به کانون جذب نسل جوان که در راس هدف نظام سلطه رسانه‌ای و درگیرشدن در بحران هویتی است تبدیل کند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان زنجان نیز در این دیدار با تقدیر از پوشش خبری برنامه‌های این حزب توسط رسانه استانی گفت: این حزب در خط ولایت و روحانیت است و آنچه برای ما اهمیت دارد، این است که منادی وحدت باشیم.

رضا رحیم‌پور با اشاره به همکاری تنگاتنگ صدا و سیما با این حزب گفت: آماده‌ایم تا با تمام توان همکار رسانه ملی و یاریگر آن باشیم.

وی با بیان اینکه حزب موتلفه تمام تلاش خود را برای اعتلای نظام انجام داده است، افزود: این حزب در این زمینه شهدای زیادی را هم تقدیم کرده است.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: