به‌روز شده در: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۸
logo
کد خبر: ۳۵۳۵۴
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۷
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر حمایت از دولت رئیسی بدون سهم خواهی گفت: حمایت و همراهی دولت رئیسی را وظیفه خود می‌دانیم.
 اسدالله بادامچیان چهارشنبه شب در دیدار با استاندار زنجان به واضح بودن پیشرفت‌های استان زنجان نسبت به گذشته اشاره و اظهار کرد: شاید تدریجی بودن پیشرفت افراد را متوجه نکند ولی اگر از بیرون وارد استان شوید بهتر متوجه این توسعه خواهید شد.


دبیرکل موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه تحزب در اسلام مسبوق به سابقه است، افزود: منتهی افراد در این فعالیت‌ها باید مواظبت داشته باشد که عضو چه حزبی می‌شوند.

وی ادامه داد: هرچند مبنای فعالیت احزاب به غرب نسبت داده شده است ولی در قرآن ما عنوان حزب ۲۲ بار تکرار شده است.

بادامچیان با تاکید برای اینکه وظیفه هر مسلمان تقویت احزاب اسلامی است، ادامه داد: یادمان باشد با توجه به اینکه فعالیت در احزاب سابقه اسلامی دارند نمیدانم چرا بعضی از افراد می‌گویند عضو هیچ حزبی نیستیم.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه دو حزب موتلفه و حزب الله لبنان به دستور امام راحل تشکیل شده است، گفت: بعد از تحولات سال‌های نخست پیروزی انقلاب برای فعالیت حزب از امام کسب تکلیف کردیم که ایشان هم موافقت کردند.

بادامچیان با تاکید بر اینکه حزب موتلفه همواره در خط ولایت بوده است، ادامه داد: این حزب طی ۶۰ سال گذشته هیچ انحرافی نداشته و در فسادهای احتمالی نیز دخیل نبوده است.

وی به فعالیت حزب موتلفه در ۳۱ استان اشاره کرد و گفت: فعالان حزب موتلفه افراد برجسته جامعه خود هستند که با سلامت و پاک دستی فعالیت می‌کنند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر حمایت از دولت رئیسی بدون سهم خواهی ادامه داد: حمایت و همراهی دولت رئیسی را وظیفه خود می‌دانیم.

در این دیدار محسنافشارچی، استاندار زنجان نیز از دیدار بادبیرکل حزب موتلفه اسلامی ابراز خرسندی کرد و بر اهیمت تحزب در کشور تاکید کرد.

در ادامه رضا رحیم پور، دبیر حزب موتلفه استان نیز گزارشی در مورد وضعیت این حزب در استان ارائه کرد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: