به‌روز شده در: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۵۰۷۰
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۲
اخبار 24 ساعت گذشته:

افزایش ۳۶ میلیونی یک خودرو در یک هفته
سورن پلاس پس از افزایش ۳۱ میلیونی قیمت در ابتدای هفته گذشته، امروز رشدی ۵ میلیونی را تجربه کرد تا به این طریق در یک هفته قیمت این خودرو ۳۶ میلیون تومان گران شود. ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز خانواده سمند هم افزایش قیمت داشت و هم با ثبات در بازار عرضه شدند و با این شرایط، «سمند LX» در بازار امروز ۲۸۳ میلیون تومان قیمت خورد و تغییری نداشت و «سمند LX با موتور EF۷» هم با افزایش یک میلیونی ۳۳۶ میلیون تومان در بازار عرضه شد، اما «سمند سورن پلاس» امروز رکورددار رشد قیمت در بازار بود و با افزایش ۵ میلیونی در بازار ۳۵۵ میلیون تومانی شد. به گفته فعالان بازار خودرو کمبود عرضه در بازار موجب افزایش قیمت این خودرو شده است.
فعال اصلاح‌طلب: مشکل از خود اصلاح‌طلبان است

«رسول منتجب نیا» در مصاحبه اخیرش، به نقد عملکرد جریان متبوع خویش پرداخته و گفته است: «برخی اصلاح‌طلبان سعی می‌کنند از واقعیت طردشدگی این جریان فرار کنند و با حمله به این‌وآن برای خود آبرویی به خاطر شکست‌های متوالی‌شان دست‌وپا کنند. از سوی دیگر برخی دیگر از افراد این جریان بی‌پرده به نقد از صدر تا ذیل جریان متبوعشان مشغول هستند». قائم‌مقام سابق حزب کروبی و دبیر کل فعلی حزب جمهوريت، مشکل اصلاح‌طلبان را ناشی از اختلاف بین شعارها و عملکرد دانسته که این فاصله باعث شده نتوانند رضایت مردم را تأمین کنند. وی افزود: «برخي دوستان فکر مي‌کنند حالا که از حاکميت کنار رفته‌اند نبايد فعاليتي داشته باشند. برخي هم احساس ضعف و نااميدي کرده و گوشه‌نشين مي‌شوند. برخي هم تصور مي‌کنند اين جريان به آخر خط رسيده و کشور تحمل اصلاحات و حتي اصول‌گرايي را ندارد؛ اما آنچه باعث فاصله مردم با اين جريان شده، عملکرد خود اصلاح‌طلبان است که شعار داده، اما به گونه ديگر عمل کردند. جريان اصلاحات در يک فضاي باز، آرام و منصفانه بايد آسیب‌شناسی انجام دهد و همه هم حرف خود را بزنند تا اشکالات و مقصران شناسايي شوند. ما نتوانسته‌ايم رضايت مردم را تأمين کنيم، بنابراين آن‌ها احساس مي‌کنند بهتر است از اين جريان‌ها مستقل باشند. در اين شرايط جريان اصلاحات بايد کنار و همراه مردم بوده و صدا و تريبون آن‌ها باشد. بايد به ميان مردم رفته و فاصله با آن‌ها را از بين ببرد».
انتقاد وزیر اقتصاد از ضمانت اجرایی نداشتن قانون مالیات خانه لوکس

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خواستار کمک مجلس به منظور تعیین ضمانت اجرایی اخذ مالیات از خانه‌های لوکس شد. خاندوزی گفت: هم اکنون، عملاً تا صاحب خانه لوکسی که شناسایی شده، قصد خرید و فروش نداشته باشد و ناگزیر از گرفتن برگه مفاصا حساب مالیاتی نباشد، نمی‌توانیم از وی مالیات بگیریم؛ یعنی اگر فردی قصد فروش خانه خود را نداشته باشد، ما ابزاری برای وصول نداریم.

رکود تولید خودرو ادامه دارد

ایسنا - بررسی آمار تولید ایران خودرو و سایپا در نخستین ماه از سال ۱۴۰۱ نشان می‌دهد که در مجموع ۴۵ هزار دستگاه تولید داشته‌اند که با توجه به تولید 54 هزار دستگاه در فروردین سال گذشته و همچنین با توجه به دستور رئیس جمهور برای افزایش ۵۰ درصدی تولید خودرو نسبت به سال گذشته، فاصله زیادی را نشان می دهد.
سناتور آمریکایی: چرا به «پرویز پرستویی» ویزا دادید؟
!

پایگاه خبری واشنگتن فری بیکن در گزارشی نوشت: «جیم بنکس، یکی از اعضای کمیته نیروهای مسلح سنای آمریکا مدعی شده است، پرستویی ارتباطی آشکار با سپاه پاسداران ایران دارد. پرستویی اجازه یافته بود اواخر ماه [میلادی] گذشته در مراسم اکران یک فیلم در لس‌آنجلس شرکت کند که توسط یکی از گروه‌های چپ افراطی و ضد اسراییلی آمریکا برگزار شده بود. بنکس و دیگر مقامات ارشدی که دراین‌باره با واشنگتن فری بیکن گفت‌وگو داشته‌اند، می‌گویند ارتباط پرستویی با حکومت ایران و حمایت او از سردار شهید قاسم سلیمانی باید موجب سلب صلاحیت او برای ورود به آمریکا شود. بنکس در نامه‌ای به آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا و وزیر امنیت داخلی آمریکا نوشته است، پرستویی از اعلام علنی هم‌بستگی‌ خود با سپاه پاسداران روی‌گردان نیست. این قانون‌گذار آمریکایی خواستار توضیح این دو وزارتخانه حداکثر تا ۲۰ مه درباره روندی که پرستویی و همراهان او روادید گرفته‌اند، شده است».

چادری‌هایی که چادر از سر برمی‌دارند!

طی سال‌های گذشته، گرانی کالاها و تورم بی‌سابقه در کشور بر قیمت محصولات حجاب، ازجمله چادر مشکی نیز سایه انداخته است. رشد قیمت چادر آن‌هم در کنار حساسیت‌های جامعه در مسئله عفاف و حجاب و تأکید بر چادر به‌عنوان حجاب برتر می‌تواند میزان اقبال به این کالا را در بین خانواده‌ها دچار چالش کند. «اسدالله سلیمانی» مدیرعامل انجمنتولیدکنندگان محصولاتعفافوحجاب دلایل افزایش قیمت نجومی این کالا را این‌گونه برمی‌شمرد: «ما کاری برای چادر انجام ندادیم و مسئولین ما اهتمامی بر آن نداشتند. دوای درد ارزانی چادر، شناخته شدن آن به‌عنوان کالای فرهنگی است که اگر این اتفاق می‌افتاد و در مجلس تصویب می‌شد، به‌عنوان کالای فرهنگی مشمول دریافت یارانه بود و قیمت آن به یک‌پنجم کاهش پیدا می‌کرد. اگر ما نسبت به این مسئله قائل هستیم که داشتن حجاب قانون جمهوری اسلامی ایران است و داشتن این حجاب تأثیر مثبتی بر جامعه و خانواده دارد، به همان کالای فرهنگی می‌رسیم و بحث حمایت از آن ضروری می‌شود. با وجود اینکه تبلیغات ضد حجاب بسیار عریان است، چرا این عمل بانوان عزیز ما حرکتی فرهنگی و والا تلقی نمی‌شود و درباره آن تسهیل گری صورت نمی‌گیرد؟ من به‌عنوان یک تولیدکننده و یک مسئول که بازار را رصد می‌کنم، می‌گویم که به‌واسطه افزایش قیمت چادر، چادری‌های ما ریزش کرده‌اند و آمار این ریزش‌ها هم زیاد است. بسیاری از خانم‌هایی که مشتریان خود ما یا همکاران ما بوده‌اند، به دلیل همین گرانی، چادرهایشان را برداشته‌اند».

سقف قیمتی جدید کالاهای اساسی اعلام خواهد شد
سید جواد ساداتی نژاد در برنامه زنده تلویزیونی درباره تامین کالاهای اساسی افزود: براساس اطلاعیه های رسمی که از ستاد مردمی سازی یارانه ها از امروز انجام می گیرد، قطعا مردم در جریان این اتفاق و فرایند مذکور قرار می گیرند. البته تغییراتی در قیمت کالاها با حذف ارز ترجیحی وجود دارد؛ ضمن اینکه افزایش قیمت جهانی زیادی را به دلیل شرایط و اوضاع دنیا داریم. وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: اما سقف قیمتی را برای اینکه بازار قابل کنترل و نظارت باشد و تعزیرات کار خود را انجام دهد، اعمال خواهیم کرد؛ ضمن اینکه اختیارات سازمان تعزیرات حکومتی هم برای کنترل بازار افزایش یافته است، بنابراین ضرورت دارد سقف قیمت ها اعلام شود. وی اضافه کرد: از طریق اطلاعیه هایی که از طریق ستاد به اطلاع مردم خواهد رسید سقف قیمتی جدید کالاهای اساسی اعلام خواهد شد.

ماهواره ایرانی نخستین‌ تصاویرش را به زمین ارسال کرد

«عیسی زارع پور» وزیر ارتباطات در واکنش به ارسال تصاویر ماهواره ایرانی نور ۲ به ایستگاه‌های زمینی گفت: «چه کسی باور می‌کرد که روزی ماهواره ایرانی در مدار پانصد کیلومتری زمین قادر باشد از همه‌ جای کره زمین تصویر‌برداری رنگی کرده و این تصاویر را به ایستگاه‌های زمینی که آن‌ها هم به دست جوانان ایرانی ساخته شده‌اند، مخابره کند؟». وی در صفحه خود در اینستاگرام نوشت: «امشب تصاویر ارسالی از ماهواره نور (۲) را دیدم. نخستین‌بار است که ماهواره بومی ایرانی تصاویر کاربردی رنگی با وضوح و دقت تفکیک زیاد ارسال می‌کند. حالا هم فناوری ساخت ماهواره، هم ارسال و استقرار ماهواره و هم راه‌اندازی و کاربردی کردن ماهواره در دستان دانشمندان ایرانی است».

۷۰ میلیارد دلار هدر رفت
علی سعدوندی اقتصاددان با بیان اینکه ارز ۴۲۰۰تومانی یکی از بدترین و مخرب‌ترین سیاست‌هایی است که در چند دهه گذشته کشور ایجاد شده است، گفت: این سیاست در شرایط تحریم و در چهار سال حدود ۷۰میلیارد دلار از منابع ارزی کشور را هدر داد.
تسلط هم‌زمان دولت بر پرونده‌های سیاسی و اقتصادی

«علی شمخانی» دبیر شورای عالی امنیت ملی در توییتی نوشت: «پیشبرد هم‌زمان مذاکرات وین برای رفع تحریم‌های ظالمانه که ادامه آن با سفر انریکه مورا به ایران دنبال می‌شود با اجرای شجاعانه طرح تحول اقتصادی، ضمن آنکه نشان‌دهنده ظرفیت بالای مردمی برای اقدامات بزرگ است، از تسلط دولت بر مهم‌ترین پرونده‌های سیاسی و اقتصادی کشور خبر می‌دهد».

با اصلاحات ارزی کدام کالاها گران می‌شوند

وزیر کشور در رابطه با افزایش قیمت کالاها بعد از اصلاح یارانه‌ها گفت: «آنچه که با اصلاح یارانه‌ها اتفاق خواهد افتاد شامل تغییر قیمت چهار قلم کالا مثل مرغ، تخم‌مرغ، لبنیات و روغن خواهد بود؛ لذا هیچ قلم دیگری به خاطر اینکه چون این چهار قلم ممکن است قیمتش افزایش پیدا بکند، مجوز افزایش قیمت نخواهد داشت».

آلمان: بدترین قحطی از زمان جنگ جهانی در راه است

به گزارشراشاتودی، «سونیا شولتز» وزیر همکاری اقتصادی و توسعه آلمان با اشاره به افزایش سرسام آور قیمت مواد غذایی گفت که جهان با یک بحران غذایی جدی روبرو خواهد شد. عضو کابینه برلین گفت: «قیمت مواد غذایی در سراسر جهان یک‌سوم رشد کرده و رکورد زده است. پیام تلخ این رخداد این است که ما با بدترین قحطی از زمان جنگ جهانی دوم روبرو هستیم که ممکن است مرگ میلیون‌ها نفر را رقم بزند».
۴۶ هزار میلیارد تومان یارانه به حساب مردم واریز شد
محمدبیگی مدیر اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی گفت: واریز مبالغ یارانه بلافاصله پس از پایان صحبت‌های شب گذشته رییس جمهور از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه آغاز شد. وی افزود: در این مرحله و طی دو نوبت مبالغ مربوط به اردیبهشت و خرداد ماه به حساب ۲۳ میلیون و ۶۸۰ هزار سرپرست خانوار واریز شد. به عبارت دیگر، از شب گذشته ۴۷ میلیون و ۳۶۰ هزار فقره پرداخت یارانه برای دو ماه اردیبهشت و خرداد انجام شده و مجموع مبلغ واریزی برای دو نوبت حدود ۴۶ هزار میلیارد تومان بوده است.
ثبت‌نام یارانه‌بگیران جدید به‌زودی آغاز می‌شود. وزیر امور تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به‌زودی سامانه سازمان هدفمندی یارانه‌ها کار خود را دوباره شروع می‌کند و همه به‌هردلیلی که یارانه نمی‌گیرند، می‌توانند در این سامانه ثبت‌نام کنند.
ارسال گزارش تخلف دولت «روحانی» به قوه قضائیه

نمایندگان مجلس گزارش کمیسیون انرژی درباره استنکاف دولت‌های یازدهم و دوازدهم از توسعه میادین مشترک هیدروکربوری به قوه قضائیه موافقت کردند. طی هشت سال گذشته، در توسعه و تولید حداکثری از میادین مشترک به‌ویژه میادین مشترک با کشور عراق و عربستان سعودی دچار عقب‌افتادگی فراوان، مهاجرت ذخایر هیدروکربوری به طرف کشورهای رقیب و همسایه و درنهایت خسارت به ثروت ملی شده‌ایم.

شیرها در لانه‌هایشان گرسنه نمی‌مانند

«حزام الاسد» عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن گفت: «تا زمانی که تجاوزات و محاصره علیه ملت یمن ادامه دارد، دست یمنی‌ها برای مجازات و ادب کردن دشمن سعودی و کشورهای عضو ائتلاف متجاوز دراز است. یقیناً مردم یمن گرسنه نخواهند ماند و شیرها در لانه‌هایشان گرسنه نمی‌مانند. آمریکا در رأس تجاوز به ملت یمن قرار دارد. یک هژمونی جهانی در چارچوب جهان تک‌قطبی وجود دارد که آمریکا آن را رهبری می‌کند و فشارهای زیادی برای مانع‌تراشی در روند همگرایی و گشایش کشورهای جهان به سمت یمن وارد می‌کند».
رئیس سازمان برنامه‌وبودجه: دیگر ارز 4200 تومانی نداریم

«سید مسعود میرکاظمی» گفت: «پرداخت ارز نیمایی به تجار به معنای جمع کردن ریال است بنابراین پایه پولی بهبود پیدا می‌کند. طبق قانون بودجه ۱۴۰۱، کلیه درآمدهای ارزی کشور باید به نرخ نیمایی فروخته شود و چیزی بنام ارز 4200 تومانی وجود ندارد».

افتتاح سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

آیین افتتاح سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور وزیر فرهنگ و جمعی از میهمانان خارجی در مصلی تهران برگزار شد. این دوره از نمایشگاه کتاب تهران به مدت ۱۰ روز و تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه در ۲۹ راهرو دایر خواهد بود.
قیاس مصباحی‌مقدم از مدیریت رئیسی با روحانی

مصباحی مقدم درباره مدیریت شخص ابراهیم رئیسی هم گفت: مدیریت ایشان را قابل قبول می دانم. نمی توانم بگویم بدون انتقاد است. من نیز انتقاداتی را مطرح کرده و با ایشان درمیان گذاشته ام؛ اما به نسبت مدیریت دولت قبل، مدیریت آقای رئیسی بسیار با کیفیت بالاتری است. شاهد این موضوع این است که آقای رئیسی در این مدتی که مسئولیت پیدا کرده، حدود ۲۰ استان را بازدید کرده و پروژه های آنان را دنبال کرده است. همچنین تلاش می کند مشکلات استان ها کاهش پیدا کند و الحمدالله، موفق بوده است. ارتباط نزدیک و چهره به چهره ایشان با مردم، گوش دادن به درد و دل های آنان و پاسخ دادن به آن ها نشان از مدیریت خوب ایشان است.

اعتراف به شکست

«نتانیاهو» نخست‌وزیر سابق رژیم صهیونیستی اعتراف کرد: «کابینه برای به دست گرفتن ابتکار عمل و مقابله با فلسطینیان دچار فلج زدگی شده است». لیبرمن، وزیر‌ امور‌ خارجه سابق این رژیم نیز گفته است: «سیاست‌های کابینه نتانیاهو، بستر قدرت گرفتن مقاومت فلسطینی را ایجاد کرده است».
عضو شورای شهر تهران: در تعطیلات روکش تزریق بتن تمام پایه‌های بزرگ پل صدر به سرقت رفت

عضو شورای شهر تهران گفت: در ایام تعطیلات نوروز سرقت بزرگتر و پیچیده تری در پل طبقاتی صدر اتفاق افتاد و روکش تزریق بتن در تمام پایه های پل صدر کامل به سرقت رفت. ناصر امانی در جریان جلسه امروز شورای شهر تهران تذکری درباره سرقت تجهیزات شهری تهران با استناد بند ۳۰ قانون شوراها مطرح کرد و گفت: نظارت بر حسن اداره شهرداری و کلیه سازمان ها و شرکت های وابسته و حفظ سرمایه و دارایی شهروندان جزو وظایف قطعی شوراست. او ادامه داد: در تاریخ ۱۲/ ۸/ ۱۴۰۰ تذکری درباره سرقت اموال عمومی شهر به ویژه پل شهید حکیم تذکری به شهردار تهران دادم و درخواست کردم در تعامل با نیروی انتظامی عوامل را شناسایی و معرفی کنند که امیدوارم در دست اقدام باشد. امانی در ادامه به یک سرقت بزرگتر در ایام تعطیلات نوروز اشاره کرد و گفت: سرقت بزرگتر و پیچیده تری در پل طبقاتی صدر اتفاق افتاد و روکش تزریق بتن در تمام پایه های پل صدر به طور کامل به سرقت رفت.

مدیران ارشد دولت چقدر حقوق می‌گیرند

بنا بر ابلاغیه سازمان اداری و استخدامی، اولین مرحله از انتشار عمومی اطلاعات پرداختی مقامات، رؤسا، مدیران و هم‌ترازان آن‌ها، سه‌شنبه ۱۰ خرداد و مشتمل بر اطلاعات پرداختی مربوط به فروردین و اردیبهشت خواهد بود.
قوه قضاییه: فائزه هاشمی تحت تعقیب قرار گرفت

سخنگوی قوه قضاییه از تشکیل پرونده علیه فائزه هاشمی درباره اظهارات اخیر وی خبر داد. ذبیح الله خداییان سخنگوی قوه قضاییه، در خصوص اظهارات اخیر فائزه هاشمی در خصوص برخی نهادهای انقلابی کشور و نیز اظهاراتش پیرامون پیامبر اسلام گفت: ایشان به علت هر دو موضوع توسط دادستان تحت تعقیب قرار گرفته و پرونده‌ای در دادسرای عمومی انقلاب تشکیل شده است. او افزود: دادستان به عنوان مدعی‌العموم پرونده را پیگیری کرده و پرونده در جریان است و نسبت به احضار ایشان و ادامه رسیدگی اقدام خواهد شد.

جیب‌زن

سخنگوی وزارت امور خارجه بن‌بست در مذاکرات وین را تأیید نکرد و گفت:‌ «آمریکا قرار نیست هدیه‌ای به ایران بدهد. آمریکا حقوقی از ملت ایران ضایع کرده و از جیب ملت چیزهایی برداشته که باید بازگرداند».
اعلام رسمی خداحافظی سحر قریشی از سینما

سحر قریشی خداحافظی اش از سینما را به صورت رسمی اعلام کرد و شب گذشته (۱۹ اردیبهشت ماه) در صفحه اینستاگرام خود خطاب به امیر تتلو نوشت: درسته عزیزم. کاملا حق با شماست. اینکه من از سینما خداحافظی کردم و نباید دیگه حمایت کردنش برام مهم باشه، هنوز برام جا نیفتاده بود و اینکه درباره ش با همسرم مشورت نکردم اشتباه من بود. اینکه اولویت زندگی من شما هستید و من شما رو ناخواسته ناراحت کردم هم اشتباه من بود. با تمام وجودم از شما معذرت می خوام و امیدوارم امیرجان معذرت خواهی من رو بپذیری.

رکورد کارت‌های بانکی شکسته شد

طبق اعلام بانک مرکزی، تا پایان فروردین‌ماه سال جاری، تعداد انواع کارت‌های بانکی در کشور به بیش از ۴۱۴ میلیون رسیده است!
وزیر اقتصاد: اگر زیرساخت کالابرگ فراهم نشود، پرداخت نقدی ادامه می‌یابد

خاندوزی وزیر اقتصاد گفت: با توجه به اینکه بودجه ۱۴۰۱، دولت را مکلف کرده است، اولویت را به این قایل بشود که بتواند از طریق کالابرگ الکترونیک این حمایت را انجام دهد (مثل اتفاقی که الان در وزارت اقتصاد افتاده) و با توجه به اینکه بخشی از حوزه اجرایی این مسئولیت را ما بر عهده گرفتیم که در حوزه نان سنتی و آرد خبازی هست، بتوانیم مانند این موارد به سمت نظام حمایت‌های مشخص کالابرگی ـ که ما در حوزه نان داریم ـ و نیز به سمت پیاده سازی یک مدل هوشمند برویم و اگر بتوانیم این طرح را به سایر اقلام کالایی هم گسترش بدهیم، در این صورت یارانه‌ها به آن نحو پرداخت خواهد شد و اگر زیر ساخت‌ها فراهم نشد، به همین ترتیب، پرداخت نقدی که انجام می‌شود، آن هم مستمر خواهد بود.

هشدار دوباره از استقرار پایگاه‌های آمریکا در پاکستان

«عمران خان» نخست‌وزیر سابق پاکستان گفت: «اکنون آمریکایی‌ها دوباره درخواست ایجاد پایگاه نظامی در پاکستان پس از خروج از افغانستان می‌کنند. من هرگز با این کار موافقت نمی‌کردم و مشکلات بین ما از اینجا شروع شد».

اخبار روزانه:
*
محسن برمهانی معاون سیما در احکامی جداگانه «میثم مرادی بینا باج» به سمت مدیر شبکه یک «حامد بامروت نژاد» به سمت مدیر شبکه دو «حسین شاه مرادی» به سمت مدیر شبکه چهار«علی عبدالعالی» به سمت مدیر شبکه آموزش «محمد حسین کشکولی» به سمت مدیر شبکه قرآن و معارف سیما «محمد صادق باطنی» را به سمت مدیر شبکه امید، منصوب کرد.
*سردار سلامی تصریح کرد: دشمن قصد داشت در جنگ نرم قلب‌های جوانان ما را تصرف کند و در مرحله بعد سفره مردم را تهی و به معیشت مردم ما حمله کند
. دشمن می‌خواست ما را محاصره کند و ما را از علم و پیشرفت عقب بیندازد. دشمن به‌ دنبال تسلیم مردم ما بود اما امروز دیگر بسبار دیر شده است، چون مردم ما دشمن را عقب زده‌اند. وی ادامه داد: امروز دشمن مدام دروغ منتشر و شایعه‌سازی می‌کند. دشمن می‌خواست ایران را منزوی و اقتصادش را متلاشی کند تا مردم به خیابان بیایند و مقابل نظام قرار بگیرند اما مردم در بزرگترین جهاد جهانی تاریخ توانستند تمام امید دشمن را ناامید و منجمد کنند. سردار سلامی عنوان کرد: همه راه‌ها به‌ سوی دشمن بسته شد و در همه عرصه‌ها شکست خورده است. دشمن ویروس تروریسم تکفیری را در جهان اسلام پراکند؛ اما از واکنش‌های تحسین‌برانگیز ملت‌های مسلمان به‌ویژه ملت ایران شکست خورد؛ از همین روی، باید بابت وجود چنین ملتی خداوند را شکر کرد.
*نماینده مردم تهران برای انتخابات ریاست مجلس شورای اسلامی اعلام نامزدی کرد. الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با انتشار نامه‌ای خطاب به نمایندگان و توزیع آن در صحن علنی مجلس،برای ریاست مجلس در انتخابات هیات رییسه اعلام نامزدی کرد.وی در این نامه انتقاداتی را در مورد ریاست قالیباف بر مجلس مطرح کرده و تعهداتی به نمایندگان در صورت انتخاب برای ریاست مجلس داده است
.


 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: