به‌روز شده در: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۴۹۴
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۰

۱۴۵... ۰۹۱۲ پایش امضا زدند خیلی زود‌ نامه را تا زدند خیلی زود ‌نامه را تا نکرده در واقع  کوفیان جا زدند. خیلی زود ‌آستین های قتل مهمان را ظهر بالا زدند! خیلی زود اول عازم شدند خیلی زود بعد نادم شدند خیلی زود ‌مثل قاضی شریح، مثل شمر‌ همه عالم شدند خیلی زود‌ همه دار‌ها خریدار‌ سر مسلم شدند خیلی زود پیش هفتاد و دو نفر کافر‌ها، مسلمان شدند خیلی زود  قاریان! باعث قتل ‌خود قرآن شدند
۹۳۷... ۰۹۱۲ لعنت به مجریان شبکه سلطنتی انگلیس بی‌بی سی که برای دومین سال پیاپی امسال همزمان با شام غریبان امام حسین (ع) به صورت هماهنگ لباس‌های قرمز پوشیدند.
۰۶۹... ۰۹۱۱ باسلام تشکر فراوان از دست اندرکاران هفته نامه شما که هنوز مواضع ولایی خودشان را همچون گذشته حفظ کرده‌اند. لطفا همراه تصاویر همه مسئولین و افراد مصاحبه شونده، عکس زیبای پرچم مقدس ایران اسلامی را همراه تصاویرشان بیاورید. محمدحسن عبداله‌زاده چمنی از خطه میرزاکوچک جنگلی- رشت
۵۲۹... ۰۹۱۲ شنیدم وهابیت پروژه‌ای آغاز کرده و افرادی را با لباس روحانیت پشت ماشین‌های لوکس می‌نشاند و موظفند ۱۰ ساعت در روز بچرخد تا مردم بدبین شوند. لطفا تحقیق کنید
۰۰۵... ۰۹۱۳ اگرکسی اسلام و متعلقاتش را خوب آموخته باشددر هر کجای عالم که بوده باشد با دیگرعالمان دینی اختلاف ندارد. لذا امام راحل فرمودند اگرهمه انبیاء خدا در یک زمان با هم زندگی کنند هیچ اختلافی نخواهند داشت!. متأسفانه کسانی مثل محمد خاتمی وامثال او، دستشان به بیسوادی روشد و همان سال‌ها نشان دادند که نه تنها اسلام را نفهمیده، بلکه قانون اساسی خودمان را هم نفهمیده‌اند!
۳۲۸... ۰۹۱۵ به دارندگان رتبه اول تا سوم آزمون کار‌شناسی ارشد در دانشگاه امام رضا (ع) مشهد، با همه اهمیتش، اهمیتی نمی‌دهند و از آن‌ها تشویق و تمجیدی در رسانه ها بعمل نمی‌آید! مگر اینها از جوانان این آب وخاک نیستند؟
۳۰۶... ۰۹۱۷ اگر برخی خواص با شهرت و جایگاهی که درپناه امام خمینی داشتند تقوای جناب آقای حبیب الله عسگراولادی را داشتند، حالا بین علمای مجتهد وسیاسیون راستین ومردم فهیم، بی‌اعتبار نبودند!
۹۸۳... ۰۹۱۲ امام خامنه‌ای: « بسیج کلید طلایی و هدیه خدابه ملت ایران است » با درود به ارواح طیبه شهدا، وآرزوی شفای عاجل برای جانبازان، خصوصا شیمیایی و عرض تسلیت عاشورای حسینی، هفته بسیج بر» بسیجیان «عزیزگرامی باد. حمیداردستانی
۳۰۸... ۰۹۳۰ سلام با تشکر ازاینکه پیامهای کسی که می‌خواهد نشریه‌تان متنوع و پرطرفدار باشد را چاپ می‌کنید؛ چرا برخی گروه‌های سیاسی دنبال کار فرهنگی حجاب و عفاف نیستند بلکه برعکس هم کار می‌کنند؟
۱۱۳... ۰۹۱۲ من ندیدم نشریه دیگری شرحی بر سخنان رهبر انقلاب بطور مستمر داشته باشد. شما که مدعی خط گیری از رهبری هستید چرا این ستون را برجسته نمی‌کنید و تیتری از آن در صفحه اول نمی‌آورید؟
۱۰۹... ۰۹۱۵ بنظر یک صفحه هم در خصوص اصلاح طلبان، فتنه ٨٨ و یک صفحه هم براى هاشمی و فرزندانش گذاشته شود که افراد بیایند و نظراتشان را با سلایق مختلف ابراز کنند، مطالب و نظرات خوبی جمع می‌شود و واقعا یک رسانه مستقل اسلامی شکل می‌گیرد.
۱۷۷... ۰۹۱۲ مطلب آب و هوای تفکیکی پرور خیلی خوب بود. سپاس
۵۲۶... ۰۹۱۲ پیشنهاد: یک صفحه تحت عنوان «شما و انتخابات» در نشریه روزانه که حاوى نظرات موافقین و مخالفین در خصوص ساختار، ترکیب و... دولت آتی است، بگذارید. افراد از منظرهاى گوناگون اعلام نظر کنند، صفحه مفید و براى افکار همگانی آگاهی بخش است.
۶۶۳... ۰۹۱۶ می‌شه دولت تمام درآمد‌های نفتی و گازی را خرج خودش کنه به چیزای دیگه اصلا و ابدا کار نداشته باشه بابا ما اصلا پول نفت و گاز نخواستیم به دولت بگید لطفا دست از سر اقتصاد و صنعت این مملکت بردارد.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۶
انتشار یافته: ۵
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۲
0
0
موتلفه اسلامي تنها تشكل قدمتدار در مجموعه اصولگراها است. با شخصيتهاى متدين و مردمي؛ عرصه انتخابات، عرصه زود گذر و بزنگاهي است كه در آن منويات، خواست، منش و روش، خط و مشي و... يك مجموعه و تشكل، از ادعا و شعار، به عرصه شعور و عمل در سطح همگاني بروز و ظهور مي كند.در اصل ويترين يك تشكل، در عرصه انتخابات با مواضع و اظهارات، و محصولات و انتشاراتش به نمايش در مي آيد. از آنجايي كه حزب موتلفه اسلامي، يك تشكل واقعي اصولگراست، پيشنهاد مي گردد، مراقب رفتار و اظهارات بي اصول شخصيتها و كادرهايي بنام اصولگرا باشند."پايگاه آگاه سازى براى همه"
دفتر ثاقب
|
United States
|
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۰
0
0
با سلام. بنده از همرزمان شهيد مظلوم لاجوردى شهادت مي دهم كه فضاى كار در اوين سال٦٠ واقعا اينگونه بود. در مقابل جريان خشونت منافقين بچه هاى شاغل در اوين با رعايت اخلاق اسلامي، مهرباني، تلاش شبانه روز براى ارشاد و آگاه سازى فريب خوردگان گروهكها همه هستي خود را به ميدان آورده بودند. لذا مظلوميت نشانه اين عزيزان است. آقاى هاشمي اولين افشاگر و آگاه ساز نفاق منافقين بود و الگوى ارشاد و آگاه سازى در مقابله با تهديدات گروهكهاى محارب و منافق بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۵
0
0
انتخابات رياست جمهورى دوره آتي، بين اصولگراها و اصلاح طلبها نيست. اصلاح طلبي و اصولگرايي مرحله ايي است كه كشور از آن عبور كرده است. انتخابات آتي، مرحله جديد و تازه ايي در پيش روى كشور است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۳
0
0
جناب آقاى حداد عادل! بهترين خدمت جنابعالي نسبت به رهبرى معظم انقلاب آن است كه با توجه به خويشاوندى شما با معظم له ، جنابعالي در اظهار نظرات خود، صرفا به ارائه ديدگاههاى خود بپردازيد و بنحوى حرف نزنيد كه در جامعه تداعي كننده سخنگويي رهبرى باشد. اين نوع  ارائه نظرات، دو فرضيه را براى مخاطب متصور مي نمايد: ١- شما با توجه به خويشاوندى كه داريد، قصد فرصت طلبي و سوء استفاده از جايگاه رهبرى را داريد، كه حقيقتاً اينگونه نيست. ٢- با توجه به جنگ نرم دشمن و تبليغات سوء عليه رهبرى نظام، اينگونه ادبيات توسط شما به سوء استفاده دشمن براى اشاعه شايعات مبني بر وجود اختلافات خويشاوندى در حوزه خانوادگى  موجب تحميل نظرات در عرصه عمومي براى به محاق كشاندن نظرات شخص رهبرى است.٣- با توجه به تبليغات رسانه هاى بيگانه و ضد انقلاب عليه آقاى مجتبي خامنه ايي و بروز شايعات در خصوص اختلاف ديدگاه ميان آقا و مشاراليه، اظهارات پي در پي شما به چنين شايعاتي دامن مي زند.٤- شايسته است جنابعالي ضمن بررسي موارد مطروحه، در اظهارات صرفاً به ارائه نظرات  و در حدود جايگاه حقيقي و حقوقي خود اظهارنظر نماييد.
آگاه ساز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۳
0
0
هيچ اصولگرايي اصيل و هيچ اصلاح طلب واقعي بدون هاشمي معنا ندارد. بازى اصولگرايي و اصلاح طلبي وقتش گذشته است. امروز مطالبه ملي، تركيب تيم دولت و برنامه هاى راهبردى و كاربردى براى حل مشكلات كشور است. زمان بچه بازيهاى جناحي بسر آمده است. هر فردى دل در گرو دين، ملك و ملت دارد و به منافع خود و جمع محدود خود فكر نمي كند، اولين آزمونش، پذيرش حق و زير بار رفتن نسبت به حقدار است. عناد، يعني زير بار حق نرفتن است. زير بار حق نرفتن يعني از ولايت هستي بخش خارج شدن و به ولايت شيطان رسيدن است. دوستاني كه زير بار مديريت و تدابير هاشمي نرفتن، زير بار فردى چون احمدى نژاد و آدمهايش رفتن؛ امروز هم بدانند خواص در هر جناح؛ اگر نتوانند با هاشمي تعامل و از او اخذ تدبير كنند، مطمئن باشيد كه در چند سال آينده، بايد بر تصميم و تدبير دشمنان٣٠ ساله تمكين كنند. اين را مطمئن باشيد." آگاه ساز"
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: