به‌روز شده در: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۵
logo
کد خبر: ۳۴۷۶۶
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۵
مهندس میرسلیم نیز در سخنانی با تاکید بر اینکه در این فیلم خباثت منافقین را به خوبی به نمایش گذاشتید گفت: پیوند بنی صدر و منافقین، واقعیت بنی صدر و ضدیت او با شهید بهشتی باید بیشتر برای مردم توضیح داده شود.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی و رییس شورای مرکزی این حزب به تماشای فیلم سینمایی «ضد» نشستند.
به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی دکتر بادامچیان در پایان نمایش فیلم، معرفی نفاق و ویژگیهای آن را از شاخصه های اصلی فیلم «ضد» دانست و گفت: نمایش ارزش و ضد ارزش در فیلم مشاهده شد کما اینکه نام آن هم «ضد» است.
وی که مدیرعاملی بنیاد هفتم تیر را نیز بر عهده دارد، ضمن بیان نکاتی درباره وقایع تاریخی سالهای 59 و 60 به تشریح اقدامات شهید آیت الله بهشتی در معرفی جریان نفاق و تببین خط امام پرداخت.
بادامچیان همچنین تاکید کرد: هجمه ها نسبت به این قبیل آثار زیاد خواهد بود و سازندگان فیلم باید خود را برای تبیین اهداف ساخت چنین اثر ارزشمندی آماده کنند.
وی با گرامیداشت یاد مرحوم فرج الله سلحشور و مرحوم سید ضیاءالدین دری گفت: آثاری چون یوسف پیامبر و مردان آنجلس و نیز کیف انگلیسی و کلاه پهلوی علیرغم هجمه های فراوانی که شد توانستند جای خود را در بین همگان پیدا کنند و اثرگذار باشند.
بادامچیان همچنین با اشاره به آثار داود میرباقری همچون امام علی(ع) و  مختارنامه گفت: مخاطب به دنبال واقعیت است و به همین دلیل چنین آثاری مورد استقبال عمومی قرار می گیرد و حتی در خارج از ایران هم مخاطب پیدا می کند.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان با تقدیر از سازندگان فیلم «ضد»، اقدام نادر سلیمانی بازیگر فیلم «ضد» در تقدیم جایزه خود به مادران شهدای ترور را ستود.
مهندس میرسلیم نیز در سخنانی با تاکید بر اینکه در این فیلم خباثت منافقین را به خوبی به نمایش گذاشتید گفت: پیوند بنی صدر و منافقین، واقعیت بنی صدر و ضدیت او با شهید بهشتی باید بیشتر برای مردم توضیح داده شود.
رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: حالات رفتاری منافقین و گوشه هایی از جنایتهای آنها در «ضد» به نمایش درآمد.
نماینده مردم تهران در مجلس در ادامه ضمن تشکر از سازندگان این فیلم، با تاکید بر ضرورت شبیه سازی دقیق در آثار تاریخی گفت: شخصیت و ویژگیهای شهید بهشتی جای کار فراوان دارد که ضرورت دارد سینماگران کشور در این عرصه فعالتر برخورد کنند.
دکتر علیرضا اسلامی فرزند شهید صادق اسلامی از شهدای هفتم تیر هم در سخنانی ضمن تشریح جنایات منافقین در سال 60 گفت: توجه به موضوع منافقین در قالب ساخت فیلم اقدامی ارزشمند است و ضرورت دارد منافقین، تفکر آنها و نیز جنایاتشان به مردم معرفی شود.
به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی در این اکران خصوصی، فرزند مرحوم حاج جواد رفیقدوست از موسسین حزب موتلفه اسلامی، فرزند شهید جولایی از فرماندهان سالهای دفاع مقدس و نیز برخی اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی حضور داشتند.
فیلم «ضد» از محصولات سازمان سینمایی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی است که در چهلمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و ضمن نامزدی در بخش های مختلف، برنده چند جایزه از جمله بهرین بازیگر نقش مکمل مرد شد که به نادر سلیمانی اهدا شد


 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: