به‌روز شده در: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۴۵۴۱
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۳
محمدحسین شفیعی‌ها:
محمدحسین شفیعی‌ها دبیر ائتلاف پیروان ولایت استان قزوین نیز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: انتصاب اگر بدون رعایت تخصص باشد همه تلاش‌ها و اقدامات بی فایده خواهد بود.
محمدحسین شفیعیها دبیر ائتلاف پیروان ولایت استان قزوین نیز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: انتصاب اگر بدون رعایت تخصص باشد همه تلاشها و اقدامات بی فایده خواهد بود.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه طبیعتاً تخصص و آشنا بودن با محیط کار از شرایط ضروری و اولیه برای پذیرفتن یک مسئولیت است، تاکید کرد: تعهد داشتن بدون تخصص آسیب زا است.

این فعال سیاسی با بیان اینکه صرف داشتن تعهد برای مسئولیت کافی نیست، بیان کرد: بعد از ۴۳ سال از انقلاب دیگر نمیتوانیم از مسئولیت افراد متعهد بدون تخصص حرف بزنیم.

وی ادامه داد: این حرف برای اول انقلاب است که تعهد فرد بر تخصص بچربد و اگر این حرف را امروز بزنیم، ویرانگر است که بعد از ۴۳ سال هنوز بیم تخصص نداشتن را داشته باشیم.

به گزارش مهر به نظر میرسد استان قزوین بیش از هر زمانی امروز نیازمند نگاه تخصصی به مدیران در انتصابها است و نیاز است استاندار قزوین برای رفع مشکلات عدیده ای که در استان خود از آن بارها نام برده برای ایجاد همگرایی بیشتر بین جریانات سیاسی، در انتصابات تخصص محور عمل کند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: