logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۴۵۳۰
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۶
بی تردید، یزدانی خرم از همراهان وفادار به حزب موتلفه اسلامی بود و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نکرده است.

محمدرضا تهرانی- متاسفانه ورزش کشورمان یک شخصیت وارسته، متدین، متعهد واز مدیران شریف،برجسته، خوشنام و به حق ماندگار خود را از دست داد .

بی تردید، ایشان از همراهان وفادار به حزب موتلفه اسلامی بود و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نکرده است.

آشنایی ام با ایشان در ورزش وحزب موتلفه اسلامی به چهار دهه گذشته بر می گردد .

شادروان یزدانی خرم شرافتمندانه و دلسوزانه نشان داد که با ایمان و اعتقاد، توکل به خدا، تلاش وصبوری و داشتن روحیه جهادی وبسیجی می شود، ورزش کشور را از صفر و درجا زدن نجات داد و تا سطح جهانی شدن هم ارتقا داد .

زمانی که روسای فدراسیون های ورزشی با مهندس هاشمی طبا رئیس وقت ورزش خدمت رهبری رسیدند ، مقام معظم رهبری در سخنانی با اشاره به خدمات آقای یزدانی خرم فرمودند: ایشان را درورزش الگوی خودتان قرار دهید .

اما متاسفانه بعد از آن با نا ملایمات فراوان مواجه شد! بازنشسته اش کردند! و در واقع دیگر از تدابیر ورزشی او استفاده نکردند! ولی یزدانی خرم بیکار ننشست و دلسوزانه به اینجانب پیشنهاد تشکیل کارگروه ورزش در حزب موتلفه را داد که خوشبختانه مسولین حزب از این پیشنهاد استقبال کردند و مفتخرم که بیش از پنج سال به عنوان قائم مقام ایشان هر هفته دوشنبه ها در جلسات کارگروه ورزش حزب موتلفه اسلامی در خدمتشون بودم و حالا در گذشت جوانمردی را تسلیت می گویم که یک عمر در راه خدا ، تبلیغ دین اسلام، صداقت و راستگویی درورزش تلاش کرد وهیچ گاه هم خسته نشد و آخرین تلاش اش هم در هفته گذشته چند پیشنهاد بودجه ای در ورزش بود که به مهندس میرسلیم رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی وعضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس ارائه داد .

امیدوارم که شاگردان و دوستداران ایشان به ویژه اعضای کارگروه ورزش حزب موتلفه راه او را ادامه دهند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: