به‌روز شده در: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۴۵۰۱
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۸
عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس:
عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس گفت:دولت متوجه این هست که باید توجه ویژه‌ای به بازار سرمایه داشته باشد، از این رو پیشنهاداتی را به طور خاص در لایحه ۱۴۰۱ مطرح کرده که می تواند موثر باشد.
عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس گفت:دولت متوجه این هست که باید توجه ویژهای به بازار سرمایه داشته باشد، از این رو پیشنهاداتی را به طور خاص در لایحه ۱۴۰۱ مطرح کرده که می تواند موثر باشد.

محسن علیزاده در گفتگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری نما با اشاره به میزان توجه دولت به بورس در بودجه سال ۱۴۰۱ گفت: پیشنهاداتی که دولت سیزدهم در لایحه ۱۴۰۱ برای حمایت از بازار سرمایه مطرح کرده، قابل قیاس با پیشنهاداتی که در بودجه سال ۱۴۰۰ مطرح شد، نیست.

وی تاکید کرد: دولت متوجه این هست که باید توجه ویژهای به بازار سرمایه داشته باشد، از این رو پیشنهاداتی را به طور خاص در لایحه ۱۴۰۱ مطرح کرده که می تواند موثر باشد.

این نماینده مجلس گفت: ضمن اینکه سایر پیشنهاداتی که برای سایر بخشها در لایحه ۱۴۰۱ مطرح شده به شکلی است که کمترین آسیب را به بازار سرمایه می رساند.

عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس گفت: در حال حاضر شاهد رویکردهای خوبی از سوی دولت و ارکان بازار سرمایه،در فرآیند بورس هستیم که اگر این رویکردها عملیاتی شود حتماً می توان امیدوار شد که بازار سرمایه در سال آینده بازاری خوب و پر رونقی شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مطمئناً دولت نشان میدهد که تمرکزش را گذاشته برای تزریق اعتماد در بازار سرمایه و مجلس هم تمام تلاش خود را میکند که در این زمینه دولت را همراهی کند تا بتواند موادی را که برای حمایت از بازار سرمایه در بودجه سال ۱۴۰۱ مطرح شده است را انشاءلله به تصویب برساند.

وی تاکید کرد: اگر موضوعاتی که دولت در رابطه با تقویت بازار سرمایه در بودجه سال ۱۴۰۱ مدنظر قرار داده در مجلس تصویب شود حتما میتواند یک ابزار قانونی و کمک رسان در بازار سرمایه قلمداد شود.


 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: