به‌روز شده در: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۴۴۹۷
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۸
سرمقاله
دوره جدید موتلفه اسلامی آغازی ویژه است. دوره تحول و تکامل و پیشرفت و خدمت با نهایت اخلاص و صداقت و توکل بر خداوند و توسل واقعی به ائمه اطهار علیهم السلام است.
دکتر اسدالله بادامچیان- دوره جدید موتلفه اسلامی آغازی ویژه است. دوره تحول و تکامل و پیشرفت و خدمت با نهایت اخلاص و صداقت و توکل بر خداوند و توسل واقعی به ائمه اطهار علیهم السلام است.

از نظر نظام دوره گام دوم است با منشور بیانیه گام دوم که تکلیف ما و همه خوبان،کار جهادی برای تحقق گام دوم است و این همت ویژه و بصیرت و روحیه جهادی انقلابی می طلبد.

حزب گام دوم

از نظر حزب، حزبی مورد نیاز در گام دوم است که بتواند حزب الله نمونه باشد تا فلاح و رستگاری و پیروزی و موفقیت ها را با رهبری نائب امام زمان(عج) به امت اسلام تقدیم کند.

موتلفه اسلامی افتخار دارد تنها حزبی در ایران است که پایه گذار و موسس آن امام خمینی رحمة الله علیه در سخت ترین شرایط زمان بوده است و در سال ۵۶ در تنگنای خیانت های کمونیستها و منافقین با پیام امام توسط شهید آیت الله مطهری در اردیبهشت ۵۶ با عنوان (برادران) مورد عنایت امام قرار گرفته است و در سال ۶۷ پس از تعطیلی حزب جمهوری اسلامی مورد اعتماد عمیق امام خمینی رحمت الله علیه بوده و در کسب اجازه از محضرشان برای فعال شدن موتلفه به صورت یک حزب فراگیر، تنها تشکلی است که امام فرموده اند (هر طور برادران صلاح بدانند من قبول دارم) و بعد به صراحت نظر موافق با فعال شدن موتلفه را داده اند و همواره مورد اعتماد امام خامنه ای و مراجع تقلید و روحانیت محترم بوده و هست.

۵۹ سال در خدمت ولایت

موتلفه اسلامی افتخار دارد که ۵۹ سال در خدمت ولایت و در میان ملت انجام وظیفه ای را که در توان داشته برحسب شرایط هر زمان و موقعیت کوشیده که به نحو مطلوب به سامان برساند و کارنامه این حزب پر افتخار سراسر خدمت و جهاد و انجام تکلیف همراه تعهد و سلامت سیاسی، اخلاقی و مالی بوده و هست.

موتلفه اکنون دوره جدیدی را با تحولی متناسب با گام دوم و شرایط انقلاب اسلامی و تکامل نظام مردم سالاری دینی در خط ولایت و فقاهت و روحانیت اصیل اسلام شروع کرده است.

خدای قادر را شکر گذار است بر همه نعمتها، توفیقات ، اقدامات ، خدمات و عنایات به ویژه نعمت بزرگ ولایت و جهاد و شهادت که ما بنا من نعمه فمنه و از خداوند رحمان و رحیم توفیق مزید خدمت و انجام مطلوب وظایف و تکالیف را دارد که ان هدی الله هو الهدی.

دوره تحول

در دور جدید گفتمان حزب، تمدن نوین اسلامی به طور جامع، ایجاد جامعه نمونه اسلامی که اسوه و الگوی جوامع و ملتهای مسلمان باشد و استقرار دولت کریمه اسلامی است.

حزب در این دوره تحول همه جانبه را در تبدیل "حزب جاری" به "حزب ارزشی، مردمی و حکومتی" منطبق با گام دوم انقلاب اسلامی پیگیری میکند.

دو رویکرد مهم دارد. 1- گستره مردمی و ارزشی حزب در سراسر کشور و تعامل سازنده با جوامع دیگر اسلامی و ملل جهان 2- حضور موثر در همه صحنه های نظام و حکومت در چارچوب قانون و خط ولایت حزب دراین دوره در همه ابعاد و زوایای و کوشش خواهد داشت که به تکامل مطلوب دست یابد و زمینه ها و امکانات لازم برای این هدف مقدس را تامین نماید.

بدیهی است که حزب به اقتضاء برنامه های فوق در سیاستگزاریها، برنامهها، طرحها و ساختار و سازمان ها و روش ها بازنگری خواهد داشت.

وظیفه مسئولان حزبی

مسئولان حزب در این دوره بار بسیار سنگینی را بر دوش دارند که همه لحظات عمر پربرکت آنها را به تلاش وا می دارد و کوشش خستگی ناپذیر را می طلبد که برای همه آنها مسئلت توفیق و موفقیت دارم.

همه اعضاء و خوبان حزب و طرفدار حزب در این دوره باید بدانند که در گام دوم، ولی امر مسلمین از آنها انتظار کار جهادی و تفکر بهشتی و خلوص مطهری و کار شبانه روزی رجایی و باهنر و اخلاص امانی و تأسی به شهدا از فیضیه ۴۲ و ۱۵ خرداد و ۱۷ شهریور و شهدای ۲۶ خرداد تا شهید خرسند را دارد. از خدا خواهیم توفیق عمل

با دعای خیر و مسئلت فتح مبین اسلام

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: