به‌روز شده در: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۴۴۸۳
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۹
احمدعلی مقدم:
احمد علی مقدم گفت:عملیات مقتدرانه عین الاسد که پاسخ کوچکی در انتقام شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی بود نشان از قدرت روز افزون ایران داشت همچنین بیانگر این حقیقت بود که دوران بزن در رو و ابهت پوشالی امریکا تمام شده است.
احمد علی مقدم گفت: عملیات غرورآفرین عین الاسد به معنای پایان یافتن انتقام از آمران و قاتلان حاج قاسم سلیمانی نیست؛ لذا اخراج کامل امریکا و ایادی آن از منطقه پایان انتقام جمهوری اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد علی مقدم در گفتگو با راه آرمان؛ در رابطه با سالگرد حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد آمریکا در عراق، گفت: به تعبیر امام خامنه ای حمله به عین الاسد، یکی از ایام الله است چراکه در این عملیات مقتدرانه و به موقع سپاه پاسداران جمهوری اسلامی، یک سیلی کوچک به استکبار جهانی زده شد و نماد توانمندی و اقتدار جمهوری اسلامی بود که در ایجاد بازدارندگی نقش اساسی داشت.

وی افزود :طبق فرمایش معظم له حمله به عین الاسد یک ضربه موثر نظامی بود اما مهمتر، ضربه ی حیثیتی و ضربه به هیبت ابرقدرتی امریکا بود و بر همین اساس ارتش آمریکا تاکنون حاضر به پذیرفتن خسارت سنگین حملات موشکی ایران به پایگاه عین الاسد نشده است بطوریکه اخیرا پس از 23 ماه اعلام کردند که به 39 نفر از زخمی های این حادثه مدال افتخار اعطا می کنند بهر حال اطلاعات تعداد تلفات و حادثه دیدگان نیروهای خود را بصورت قطره چکانی اعلام می کنند و بنا به اظهارات مسئولین امریکائی تعداد افرادی که آسیب دیده اند را 110 نفر که دچار آسیب مغزی شدند اعلام کردند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: پنتاگون اعلام کرده است که ترامپ از پنتاگون خواسته است تا گزارش های صدمات مغزی ناشی از حمله موشکی ایران به عراق را با تاخیر و فاصله زمانی اعلام کنند تا بتوانند حمله موشکی ایران به عین الاسد را ناموفق و بدون خسارت جلوه دهند بطوری که سخنگوی سابق پنتاگون اظهارداشته که حمله تلافی جویانه ایران به پایگاه های آمریکا در عراق را سنگین ترین ساعات دوران زندگی خود توصیف کرده است.

مقدم گفت: عملیات مقتدرانه عین الاسد که پاسخ کوچکی در انتقام شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی بود نشان از قدرت روز افزون ایران داشت همچنین بیانگر این حقیقت بود که دوران بزن در رو و ابهت پوشالی امریکا تمام شده است.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: