کد خبر: ۳۴۲۹۸
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۲
تمجید از اقدام انسان دوستانه محمد انصاری
انصاری طی این سالها مبلغ دو میلیارد وششصد هزار تومان از پرسپولیس طلب دارد. این ورزشکار در یک‌اقدام خدا‌پسندانه اعلام‌کرده این مبلغ را به موسسه خیریه حضرت رقیه (س) اهدا خواهد کرد.
احمد میرزائیان- ورزشکارانی که علاوه بر توانایی فنی و تکنیکی در میادین ورزشی از خصائل اخلاقی و انسان دوستانه هم برخوردار هستند حقیقتا مورد احترام جامعه می باشند.

این رفتارهای انسانی است که وجهه ای زیبا به یک ورزشکار و قهرمان ارزانی می دارد و مورد تکریم مردم قرار می گیرد.

به تعبیری دیگر قهرمانی ها وکسب مدالها زودگذر است ،اما آنچه که مانا وماندگار می باشد،با مردم بودن و برای مردم قدم برداشتن است که در تاریخ ثبت و ضبط می شود.

محمد انصاری را باید نمونه و الگوی جامعه ورزش و فوتبال به شمار آورد.

فوتبالیستی که متصف به صفات اخلاقی است و در امور جهادی وکمک به هموطنان در موضوع سیل و زلزله پیشقراول و پیشتاز می باشد.

این حضور ساده و بی تکلف انصاری در مناطق دور افتاده کشور که تصاویر آن در فضایمجازی منتشر شد از اراده و روحیه جهادی و بسیجی این فوتبالیست با اخلاق حکایتمی کند.

محمد انصاری چند سال در پرسپولیس بازی کرد. متاسفانه مصدومیت و عمل جراحی رباط صلیبی مانع از حضور بهتر او در میادین ورزشی شد و..

انصاری طی این سالها مبلغ دو میلیارد وششصد هزار تومان از پرسپولیس طلب دارد.

این ورزشکار در یکاقدام خداپسندانه اعلامکرده این مبلغ را به موسسه خیریه حضرت رقیه (س) اهدا خواهد کرد.

اینموسسه وظیفه تهیه جهیزیه برای افراد نیازمند را عهده دار می باشد و انصاری از مدیران باشگاه پرسپولیس درخواست کرده این وجه را مستقیما به حساب موسسه مذکور واریز کنند.

این حرکت انسانی و ارزشمند محمد انصاری را ارجمی نهیم و امیدواریم ورزشکاران و قهرمانان عزیز کشور هم منادی این نوع اقدامات الگو ساز باشند و در کمک و مساعدت به هموطناناز همپیشی بگیرند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: