به‌روز شده در: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۹
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۴۲۹۷
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱
محمدکوثری در جمع اعضای کارگروه ورزش حزب موتلفه اسلامی مطرح کرد:
جامعه ما امروز نیاز به تحرک و نشاط دارد و این امر با ورزش میسر می‌شود. باید ورزش خصوصا بعد همگانی و عمومی آن را وسعت ببخشیم و امکانات و لوازم این امر را بیش از پیش گسترش دهیم.
نشست هفتگی اعضای کارگروه ورزش حزب موتلفه اسلامی با حضور سردار کوثری نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون فرهنگی، دکتر بادامچیان دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، و سردار مشایخی رییس اسبق بسیج ورزش و کلیه اعضاء برگزار شد.

دکتر بادامچیان:

موتلفه اسلامی تنها حزبی است که کارگروه ورزش دارد

در این نشست که با هدف بررسی مسایل ورزش کشور وگرامیداشت هفته بسیج تشکیل شده بود دکتر بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: ما از ابتدا اعلام کردیم حامی دولت دکتر رییسی هستیم و اکنون نیز خود را موظف می دانیم در کنار این دولت و همراه با اقدامات آن از جمله وزارت ورزش باشیم.

وی تصریح کرد: موتلفه اسلامی تنها حزبی است که کارگروهی خبره و متخصص را تحت عنوان کارگروه ورزش ایجاد کرده تا در ارتباط با این پدیده فراگیر و مهم دیدگاههای خود را به مسئولین انتقال دهند.

در ادامه این نشست محمدرضا یزدانی خرم رییس کارگروه ورزش ضمن ارائه گزارشی از فعالیت ها و مصوبات این کارگروه، آمادگی جمع حاضر را برای رایزنی و تعامل بیشتر با مجلس اعلام کرد.

وی همچنین با تاکید بر صبغه ورزشی وزیر ورزش تاکید و اظهار امیدواری کرد وی بتواند در پیشبرد اهداف ورزش گام های مهم بردارد.

سردار کوثری :

ورزش بدون اعتقادات و ایمان

راه به جایی نمی برد

در این نشست همچنین سردار کوثری طی سخنانی با اعلام اینکه به عنوان یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس نظر مخالف نسبت به وزارت دکتر سجادی داشتم اظهار داشت: به عنوان یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی مخالف وزارت دکتر سجادی بودم اما از وقتی که ایشان رای آورد وظیفه دانستیم در حمایت از اهداف و برنامه های رییس جمهور و دولت انقلابی ایشان را کمک کنیم.

وی در همین راستا افزود: باید به وزارت ورزش و شخص وزیر کمک کنیم تا بتواند اهداف خود را پی گیری و جایگاه ورزش را ارتقاء دهد.

کوثری ادامه داد: جامعه ما امروز نیاز به تحرک و نشاط دارد و این امر با ورزش میسر میشود. باید ورزش خصوصا بعد همگانی و عمومی آن را وسعت ببخشیم و امکانات و لوازم این امر را بیش از پیش گسترش دهیم. به خاطر داشته باشیم ورزش بدون اعتقادات و ایمان راه به جایی نمی برد و ورزشکاران ما در کنار تقویت جسم نیاز به تقویت روح و تدین دارند.

وی همچنین از حزب موتلفه اسلامی و دکتر بادامچیان به دلیل تشکیل کارگروه ورزش متشکل از جمعی کارشناسان و اساتید این عرصه تقدیر و تاکید کرد: اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس این آمادگی را دارند تا در امور مربوط به تربیت بدنی و ورزش با کارگروه ورزش حزب موتلفه اسلامی تعامل و تشریک مساعی داشته باشند.

در ادامه نشست تعدای از اعضای کارگروه از جمله محمدرضا تهرانی، غلامحسین زمان آبادی، مهدی محمد نبی، مجید ندیری، سعید میرزا شفیع، علی ایلکا نیز مواضع خود را در رابطه با عملکرد وزیر ورزش، کم و کاستی های موجود، لزوم برون رفت از مشکلات این عرصه مطالبی را بیان کردند.

در پایان سردار کوثری وعده داد زمینه نشستهای مشترک کارگروه ورزش با احمد راستینه رییس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی و محمد مهدی فروردین رییس فراکسیون ورزش مجلس داشته باشد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: