به‌روز شده در: ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۹
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۴۲۵۰
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۴
فیاضی و رای نیاوردن وی

از مجموع ۲۶۰ رای داده شده در مجلس ۱۴۰ نفر مخالف ، ۱۱۵ نفر موافق و ۵ نفر ممتنع رای دادند و بنابراین وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش رای نیاورد.

بررسی بازنویسی بودجه در شورای سیاسی موتلفه اسلامی

بازنویسی بودجه در شورای سیاسی موتلفه اسلامی مورد بررسی قرار گرفت.

سه اقدام مطرح است:

1- بودجه نویسی و تحول در آن2- ساماندهی ارقام بودجه از دریافتی ها تا پرداختی ها 3- بودجه ۱۴۰۱ و بررسی لایحه تقدیمی دولت به مجلس پس از تسلیم آن به مجلس

بودجه نفتی سال ۱۴۰۱

فروش روزانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه نفت در برآورد قیمت ۶۰ دلار برای هر بشکه

درآمد نفتی روزانه به دلار 72000000=60*1200000

درآمد نفتی سالانه در ۳۵۵ روز به دلار 25560000000=355*72000000

فیش حقوقی محرمانه نیست

در پی شکایت وزارت نفت علیه دو خبرنگار و یک کانال تلگرامی که فیش حقوقی رییس دفتر وزیر نفت را منتشر کرده بودند، دادسرای فرهنگ و رسانه این شکایت را رد کرده و فیش حقوقی رئیس دفتر وزیر نفت را محرمانه تشخیص نداد.

سفر بدون تشریفات محسنی اژهای به مشهد

محسنی اژهای رئیس قوه قضائیه در سفری زیارتی، به مشهد مقدس سفر کرد. رئیس قوه قضائیه در این سفر بدون تشریفات معمول و با پروازی عمومی عازم مشهد شده است.

پرونده سیلی عنابستانی به سرباز راهور مختومه شد؟

سخنگوی نیروی انتظامی: قاضی پرونده قرار صادر و به آن رسیدگی کرد اما در مرحله صدور حکم، رضایت شاکی توسط آقای عنابستانی جلب و پرونده مختومه شد.

بدهی که باید پرداخت شود

جک استراو وزیر خارجه سابق انگلیس: واقعیت اینست که ما این بدهکاری را از سال ۱۹۷۹ تا امروز به ایران داشته ایم و دو وزیر خارجه پیشین در این رابطه با من هم نظر هستند که این بدهی باید پرداخت شود!

فیلم فرهادی جایزه را گدایی میکند

نظر مسعود فراستی درباره فیلم قهرمان اصغر فرهادی «قهرمان» فیلم بیچاره و مفلوکی است، آنقدر مفلوک که جایزه را گدایی میکند و بی همه چیز است!

کنایه رئیسی به روحانی در سالروز حوادث آبان ٩٨

رییس جمهور گفت: مردم را در تصمیمات سهیم میکنیم، نه غافلگیر.باید نظام اقتصادی کشور را اصلاح کنیم و این اصلاح حتما با نظر نخبگان و اقناع مردم است، دولت در این زمینه شوک اقتصادی وارد نخواهد کرد و در اجرای تصمیمات و جراحی های اقتصادی مردم را غافلگیر نمیکنیم. نباید مرتب از دولت قبل برای مردم گلایه کنیم، مردم چه کنند؟ امروز مردم امید پیدا کردند و انتظار دارند. مردم اگر بخواهند بدانند چه اتقافی افتاده به سفره خود نگاه کنند.

حمله به ساختمان سرکنسولگری ایران

رسانهها در آلمان از حمله افرادی ناشناس به ساختمان سرکنسولگری ایران در شهر هامبورگ خبر دادهاند.

عربستان بمب هستهای میخواهد

پس از افشاگریمنابع خبری در خصوص تلاشهای پنهانی ریاض برای تهیه کیک زرد، ترکیالفیصل رئیس اسبق سازمان اطلاعات عربستان گفت: «باید هرچه لازم است حتی توسعه یک بمب هستهای را انجام دهیم تا از خودمان در برابر احتمال ایران هستهای دفاع کنیم.

توافق ایران و عراق

سخنگوی وزارت برق عراق اعلام کرد: «با ایران بر سر تعهدات خود درباره پرداخت همه بدهیهای مربوط به واردات گاز و برق از ایران به توافق رسیدهایم و آماده پرداخت بدهیهای خود هستیم. ایران اخیراً صادرات گاز خود به عراق را از ۵۰ میلیون مترمکعب در روز به ۸ میلیون مترمکعب کاهش داده که خسارت بزرگی برای شبکه برق عراق است».

داماد سابق پهلوی درگذشت

«اردشیر زاهدی» وزیر خارجه دوران پهلوی و آخرین سفیر رژیم شاهنشاهی در آمریکا، در سن ۹۳ سالگی پس از یک دوره بیماری در سوئیس درگذشت. زاهدی از افراد بسیار نزدیک به محمدرضا شاه پهلوی و داماد سابق او بود.

3 عضو شورای شهر گیلانغرب دستگیر شدند

با رصد اطلاعاتی و اقدام عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات ۳ عضو شورای شهر گیلانغرب با دستور قضائی دستگیر شدند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: