کد خبر: ۳۴۱۸۰
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۸
مهم‌ترین وظیفه وزیر جدید ورزش و جوانان؛
بزرگترین و مهمترین خدمتی که‌ دکتر سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان مي تواند برای تصاحب کرسی‌های بین‌المللی ارائه دهد،معرفی گزینه های درست ومدیرانی توانمند ، شجاع و میهن پرست است.

محمدرضا تهرانی- یکی از بزرگترین و مهمترین خدمتی که دکتر سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان مي تواند برای تصاحب کرسیهای بینالمللی ارائه دهد،معرفی گزینه های درست ومدیرانی توانمند ، شجاع و میهن پرست است. برای این که بیشتر رشته های ورزشی کشورمان به ویژه فوتبال که در صدر آسیا قرار دارد، در عرصه های بینالمللی یا نمایندهای نداریم و یا بسیار ضعیف و بد عمل می کنیم! برای مثال: علی کفاشیان درگذشته و نیز مهدی تاج بيش از يک دهه به عنوان نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا حضور داشته ودارند، اما تاکنون در جهت دفاع از حقوق فوتبال ایران هیچ کار مثبتی انجام نداده اند! اینان که به خاطر فوتبال قدرتمند ایران در آسیا به کنفدراسیون آسیا معرفی وراه پیدا کرده ونایب رئیس این قاره پهناور شدهاند و از مزایای مسافرت و حقوق دلار ی آن بهرهمند میشوند، واقعا چه کار مثبتی برای فوتبال کشورمان انجام دادهاند؟

طي هفتاد سال گذشته یازده رئیس برای کنفدراسیون فوتبال آسیا انتخاب شدهاند، اما هیچ دورهای مانند حضور شیخ سلمان بحرینی این چنین به فوتبال ما ظلم نشده است! از پول های بلوکه شده گرفته تا گرفتن میزبانی ایران و " ناامن " خواندن ایران که در این دوره اتفاق افتاده است!

شیخ سلمان بحرینی به کمک و رایزنی شیخ احمد کویتی رئیس کمیته المپیک آسیا، به کنفدراسیون فوتبال راه پیدا کرده، جیره خوار عربستان است و آن چیزی که عربستان دیکته می کند، او هم پیاده می کند! کینه توزی و شیطنت های سعودی هم علیه ایران " اظهرمن الشمس " است و در آن کمترین تردید ی وجود ندارد. بحرین، کویت، امارات، اردن و...هم از عربستان دستور می گیرند، در چنین شرایطی نمایندگان فوتبال ایران در آسیا با آرای مثبت خود آب به آسیاب حکام بحرینی فوتبال آسیا می ریزند!

پرسش اصلی این است؛ چرا فوتبال کشورمان چنین افرادی را برای گرفتن کرسی به آسیا معرفی می کند که نبودشان خیلی باصرفه تر است؟ نمایندگان فوتبال ایران نه تنها به تصمیمات شیخ سلمان جنایتکار در قبال فوتبال ایران اعتراض نمی کردند، بلکه از تصمیمات این مهره کثیف و سرکوبگر که دستش تا مرفق به خون مسلمانان بی گناه بحرین آلوده است، حمایت می کردند!

بی شک ورزش کشورمان با توجه به شایستگی های لازم وظرفیت های فراوان به ویژه سرمایه های ارزشمند انسانی می تواند در میادین بینالمللی سربلند و پرافتخار ظاهر شود.

وزیر محترم ورزش و جوانان اگر می خواهد به عنوان یک فرد شناخته شده ورزشی این ورزش نابسامان را سروسامان دهد،باید مدیرانی را به کرسی های بینالمللی معرفی کند که دل در گرو سربلندی وطن داشته و از پس وظایف خود بخوبی برآید و تواناییهای خود را دردفاع از حقوق حقه ایران نشان دهند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: