logo
کد خبر: ۳۳۸۲۴
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان خوزستان :
تمرکز خارج از کشور بر روی خوزستان و تحرکات ضدانقلاب در خوزستان با سفر رئیس‌جمهور تا حدود بسیاری خنثی شد
سید موسی بلادیان؛ دبیر حزب مؤتلفه اسلامی در استان خوزستان؛ درباره سفر رئیس دولت سیزدهم به این استان گفت: ورود غیرمنتظره آیتالله رئیسی به استان خوزستان بیسابقه بود بهطوریکه مسئولین استانی یک ساعت قبل از ورود ایشان به خوزستان از حضورشان مطلع شدند.

وی افزود: تمرکز خارج از کشور بر روی خوزستان و تحرکات ضدانقلاب در خوزستان با سفر رئیسجمهور تا حدود بسیاری خنثی شد و تأثیرات بسیاری داشت مشکلات عمده منطقه در مناطق مرزی خوزستان اعم از بیآبی، به مخاطره افتادن امنیت و... در این دیدارها رسیدگی شد و توطئههای زمینهسازی شده بهویژه برای تحریک مردم عرب منطقه از میان رفت.

بلادیان با بیان اینکه جلسه رئیس دولت سیزدهم با نماینده ولیفقیه؛ نقطه قوت سفر استانی وی بود، تصریح کرد: پیشازاین ریاستهای جمهور در پی به دست آوردن رضایت نمایندگان مجلس بودند ولی آقای رئیسی با بها دادن به نماینده ولیفقیه و جلسات کاری با ایشان مردم را خوشحال و امیدوار کرد.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی در خصوص استاندار جدید خوزستان خاطرنشان کرد: کارنامه آقای صادق خلیلیان، در دوران وزارت کارنامه درخشان و مناسبی است و رضایت عمومی و آگاهان نسبت به وی مشهود است، انتظارات و کارهای بسیاری پیش روی آقای خلیلیان قرار دارد و طبق سابقه فعالیتهای گذشته ایشان امیدواریم بتوانند عملکرد مطلوبی را به منصه ظهور برسانند.

وی در پایان تأکید کرد: آنچه مسلم است انتصاب وزیر اسبق که دارای کارنامه مناسبی است؛ این پیام را به مردم میرساند که رئیسجمهور به فکر خوزستان است و دعا میکنیم خداوند به ایشان توفیق دهد در این مرحله بتوانند بهتر کار کنند، زیرا آقای رئیسی با حضور مقتدرانه در عرصههای مختلف بدون هیچ ابایی از کرونا و مخاطرات به مردم روحیه داده است و تاکنون کسی را منتقد ایشان ندیدم و آینده خوبی را برای دولت سیزدهم پیشبینی و آرزو میکنم.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: