به‌روز شده در: ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۷
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۳۸۱۴
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۱
حسین انواری:
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: باید مجال داد دولت گره مشکلات کشور را باز کند، در مقابل زمانی که مردم مشاهده کنند دولت تمام تلاش خود را جهت رفع مشکلات کشور به کار گرفته، قطعاً اعتمادشان افزایش خواهد یافت.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت در مورد مطالبات مردم از دولت سیزدهم، اظهار کرد: در حال حاضر دولت باید تدبیری بیاندیشد تا فشار مشکلات اقتصادی و معیشتی که روی دوش مردم است را به تدریج کاهش پیدا کند. امروز مدیریت بیماری کرونا و تسریع روند واکسیناسیون از جمله مسائلی است که دولت باید با فوریت به آن بپردازد.

حسین انواری افزود افزود: رئیس جمهور در راستای مطالبات اصلی مردم اعلام کرد که در خصوص تأمین کالاهای اساسی زندگی هیچ نگرانی وجود ندارد و به همین دلیل وظیفه دارد از ترویج هرگونه نگرانی در جامعه جلوگیری کند. متأسفانه امروز برخی دشمنان داخلی و خارجی به گونهای مسائل را بازگو میکنند که انگار تمامی مشکلات کشور در هفتههای اخیر رخ داده است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: یکی از مهمترین مطالبات مردمی بهبود معیشت بوده و لازم است دولت نسبت به روانسازی اشتغال مردم اقدام کند تا زمینه فعالیت برای سرمایه گذاران خرد و کلان تسهیل شود.

وی تصریح کرد: باید مجال داد دولت گره مشکلات کشور را باز کند، در مقابل زمانی که مردم مشاهده کنند دولت تمام تلاش خود را جهت رفع مشکلات کشور به کار گرفته، قطعاً اعتمادشان افزایش خواهد یافت.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: