logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۳۶۷۴
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸
نماینده مردم تهران:
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: شهردار تهران باید آشنا به خدمات شهری و اصول مدیریت شهری باشد و از مباحث سیاسی به جد اجتناب کند
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مردم از شهردار انتظار دارند به شهرشان خدمات شهری ارائه دهد.

سیدعلی یزدیخواه در گفتگو با خبرنگار نما، درباره انتخاب شهردار تهران اظهار داشت: شهردار تهران باید آشنا به خدمات شهری و اصول مدیریت شهری باشد و از مباحث سیاسی به جد اجتناب کند؛ زیرا شهرداری محیط برای سیاستبازی یا اقدامات سیاسی نیست، بلکه شهرداری مکانی برای ارائه خدمات به شهروندان است و مردم هم از شهردار انتظار دارند که به شهرشان خدمات شهری ارائه دهد نه در خصوص سیاست صحبت کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: از شهردار آینده تهران میخواهیم که تعامل خوبی با دولت داشته باشد؛ زیرا کارکرد صحیح شهرداری در گروی تسویه حساب بدهیهای قبلی خود با دولت است.

یزدیخواه افزود: تهران از جایگاه ویژهای برخوردار است و کسی که شهردار تهران میشود باید از ویژگیها و شایستگیها منحصربهفردی برخوردار باشد و از دولت هم میخواهیم که به شورای شهر تهران توجه ویژه داشته باشد و با آن همکاری کند.

وی یکی از معضلات شهر تهران را مشکل حمل و نقل عمومی دانست و در این باره اظهار داشت: مدتهاست که دولت دوازدهم از انجام تعهداتش سر باز زده است. از دولت سیزدهم درخواست میشود تعهداتی که دولت دوازهم انجام نداده را انجام دهد و برای نوسازی و توسعه ناوگان اتوبوسرانی و مترو و تاکسیرانی با شهرداری همکاری کند و تسهیلات ویژهای را اختصاص دهد و شهردار آینده تهران هم باید این مسائل را جزء سیاستهای اصولی خود قرار دهد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: