logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۳۶۷۳
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر:
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر گفت: لازمه ساماندهی اقتصاد همراهی اعضای کابینه و متعهد بودن آنها است که این امر به عنوان راهبردهای آیت‌الله رئیسی در تشکیل و استقرار دولت باید مدنظر قرار گیرد ضمن اینکه نیاز امروز کشور مدیران کوشا و فارغ از بده بستان‌های سیاسی و اقتصادی است.
تا استقرار کامل دولت سیزدهم فرصت چندانی باقی نمانده است؛ دولت با چالشهای مختلفی نظیر کرونا، تورم و اقتصاد بیمار روبرو است و تحقق شعار عدالت که مورد توجه رهبر انقلاب در مراسم تنفیذ رئیس دولت بود موضوعی مهم است. در این زمینه احمد علیرضا بیگی عضو کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس گفت: تاکید بر اینکه دولت آتی باید اقتصاد را بر مبنا و اصول اقتصاد مقاومتی ساماندهی کرده و مشکلات را رفع کند.

وی با یادآوری این نکته که در دولت دوازدهم افرادی با سوابق نادرست وارد کابینه شده و این امر موجب عدم تحقق عدالت گردید، تصریح کرد: در دولت قبل، حجتالاسلام روحانی افرادی را وارد کابینه کرد که به زعم او ژنرال بودند اما عملا عدم همراهیشان با بخشهای مختلف دولت منجر به روی زمین ماندن مشکلات کشور شد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در پایان افزود: لازمه ساماندهی اقتصاد همراهی اعضای کابینه و متعهد بودن آنها است که این امر به عنوان راهبردهای آیتالله رئیسی در تشکیل و استقرار دولت باید مدنظر قرار گیرد ضمن اینکه نیاز امروز کشور مدیران کوشا و فارغ از بده بستانهای سیاسی و اقتصادی است.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: