logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۳۵۴۰
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰
رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان:
رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان گفت: حجاب و عفاف و خانواده در رده‌های پایینی از بودجه قرار داده می‌شود این در حالی است که زمانی که مقام معظم رهبری رئیس‌جمهور بودند ما این مشکلات را نداشتیم و تا همین امروز رئیس‌جمهور یک حکم در این زمینه نداده‌اند.
دکتر کبری خزعلی رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان در خصوص عدم توجه مسئولین به موضوع حجاب و عفاف گفت: در حوزه حجاب و عفاف و خانواده بودجه خوبی تخصیص داده شده است اما در این حوزه به دلیل غفلت مسئولین عقبگرد داشتیم، چرا که نظارتی وجود ندارد.

وی افزود: از زمانی که مدیریت فرهنگی را به دست افرادی دادیم که مسئول نبودند، مسئله حجاب و دین کمرنگ شد. وقتی فردی در این جامعه چندین مسئولیت دارد و تنها چند مورد را انجام میدهد باید محاکمه شود؛ زیرا در این مسئولیت خود کمکاری کرده است و متأسفانه در این حوزه، زنان و خانواده جزو همان مسئولیتهایی است که به حاشیه رفته و نادیده گرفتهشده است.

این فعال حوزه زنان و خانواده با انتقاد از بودجه اختصاص دادهشده در سنوات گوناگون به موضوع حجاب تأکید کرد:حجاب و عفاف و خانواده در ردههای پایینی از بودجه قرار داده میشود این در حالی است که زمانی که مقام معظم رهبری رئیسجمهور بودند ما این مشکلات را نداشتیم و تا همین امروز رئیسجمهور یک حکم در این زمینه ندادهاند.

خزعلی افزود: تاکنون چهار مرتبه مسئله عفاف و حجاب به شورای عالی رفته است و رأی همه اعضاء این شورا را گرفته اما هیچ اتفاقی در این حوزه نمیافتد و این موضوع جای سؤال و ابهام دارد.

وی در پایان عملکرد معاونت زنان در دولت یازدهم و دوازدهم را بسیار ضعیف ارزیابی کرد و مخالفت بارز مسئولین این معاونت با حجاب را بیسابقه دانست.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: