logo
کد خبر: ۳۳۰۸۳
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
احمد کریمی اصفهانی :
عضو هیات موسس حزب موتلفه اسلامی گفت: نباید جهت گیری ها به صورتی باشد که فشار بر روی مالیات دهنده، تولید و مردم باشد این مساله به طور طبیعی تورم ایجاد می کند.
عضو هیات موسس حزب موتلفه اسلامی گفت: نباید جهت گیری ها به صورتی باشد که فشار بر روی مالیات دهنده، تولید و مردم باشد این مساله به طور طبیعی تورم ایجاد می کند.

احمد کریمی اصفهانی، عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری، در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا درباره مشکلات موجود در کشور گفت: در کشور بعد از ولایت فقیه که در سطح کلان است سه قوه داریم که اگر در جایگاه خود قرار می گرفتند بسیاری از معضلات باید رفع میشد. دخالت در کار یکدیگر و بی توجهی به وظایف باعث بدتر شدن اوضاع می شود. دستگاه ها باید جوابگوی مردم باشند. در سال گذشته شاهد نارضایتی مردم بودیم و مردم نتوانستند جواب بسیاری از سوالات خود را بگیرند. امیدواریم در سال پیش رو دستگاه ها بیش از پیش با وظایف خود آشنا شوند و توجه به مردم بیش از پیش باشد. مساله بعدی این است که نگاه به بیرون ما باعث شده از داخل غفلت کنیم و این غفلت ضرر و زیان زیادی به کشور رسانده است.

وی درباره اشکالات قانونی در ادامه افزود: در مورد قانون گذاری با اینکه ما به مجلسی جوان و انقلابی نیاز داریم اما نباید شتابزده عمل کرد قوانین باید با توجه به منابع بررسی شوند. نباید جهت گیری ها به صورتی باشد که فشار بر روی مالیات دهنده، تولید و مردم باشد این مساله به طور طبیعی تورم ایجاد می کند. علی رغم اینکه فکر می کنیم به دهک های پایین جامعه کمک می شود اما چون طرح ها اغلب بدون کارشناسی انجام می شود در بسیاری از مواقع شاهد برخی مشکلات هستیم. در سال گذشته علی رغم اینکه مجلس دَم از کمک به ضعفا میزند اما ما همچنان شاهد گرانی افسارگسیخته ای هستیم؛ باید در قانون گذاری با عمق بیشتری به مسائل بپردازیم.عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره پیشنهاد او برای رفع مشکلات در صورت مسئول بودن بیان کرد: اگر جایگاه و شانیتی نداشته باشم مسئولیتی نمی پذیرم. ظلم به دیگران این است که من به کاری تسلطی نداشته باشم و آن کار را بپذیرم. من باید هر چیزی را که برای خودم می خواهم برای مردم نیز بخواهم. ما شاهد وضعیتی نگران کننده در جامعه هستیم؛ مردم ما به اولویت های اول خود نمی رسند. اگر قرار باشد همکارانی انتخاب کنم کسانی را منتخب می کنم که به لحاظ تجربه بر مسائل اقتصادی اشراف داشته باشند و معنی نداری را بفهمند. اگر من درد را نفهمم نمی توانم معالجه کنم باید همدرد مردم باشیم.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: