logo
کد خبر: ۳۲۹۶۴
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
مرحوم حاج محسن قلهکی یکی از پایگاه‌های دین و انقلاب در بازار اسلامی به شمار می‌آمد. فقدان او موجب تاسف عمیق است. انشاءالله یارانش راه او را ادامه داده و خدماتش را افزون کند.

مرحوم حاج محسن قلهکی مرد خدا ، دیانت و تقوا بود. انسانی مودب و خدوم بود. علوم اسلامی را همراه با کسب به طور آزاد نزد علماء خوانده بود و در بازار تهران مورد اعتماد و احترام ویژه همه بود. در صندوق های قرض الحسنه عضو هیئت امنا و مدیره و در رفع مشکلات مردم کوشا بود.

در موتلفه اسلامی از موقعیت خاصی برخوردار بود. در جامعه انجمنهای اسلامی بازار و اصناف عضو هیئت معتمدین و از یاران ویژه مرحوم حاج سعید امانی دبیر کل جامعه و با او همراهی در همه امور و کمک به جبهه ها داشت.

شهید حاج صادق امانی به وی نهایت علاقه را ابراز می کرد. در بازار در سالهای گذشته اقامه جماعت داشت و مردم در مسجد به او اقتدا می کردند. با او در درس معالم الاصول همدرس بودیم. ادب و تواضع و علاقه به یادگیری معارف اسلامی و شخصیت خاصی که داشت کاملا هرکس را جذب میکرد.

در واقع مرحوم حاج محسن قلهکی یکی از پایگاههای دین و انقلاب در بازار اسلامی به شمار میآمد. فقدان او موجب تاسف عمیق است. انشاءالله یارانش راه او را ادامه داده و خدماتش را افزون کند.

رحمت الله علیه

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: