logo
کد خبر: ۳۲۹۵۵
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
لاله افتخاری :
تا مذاکرات هرچه زودتر به نتیجه برسند. عقل، شرع و مصلحت حکم می‌کند اصولگرایان به وحدت برسند، اما بر سر اصول نه برای سهم‌خواهی باید وحدت شکل‌ بگیرد.»

سخنگوی کمیته بانوان شورای وحدت گفت: هر کسی که به دنبال مطالبهگری است یا خواهان ایرانی آباد و قدرتمند است باید در انتخابات مشارکت کند.

تاکید برای مشارکت مردم

لاله افتخاری از اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی و سخنگوی کمیته بانوان شورای وحدت اصولگرایان درباره مشارکت حداکثری در انتخابات ریاستجمهوری سال 1400 به پانا گفت: «حضرت آقا در سخنرانی اخیرشان هرآنچه که لازم بود را بیان کردند و نسبت به حضور مردم تاکید داشتند. البته مردم با گرایشهای مختلف سیاسی و دینی نیز بارها در مناسبتهای مختلف مانند تشییع پیکر شهید سلیمانی، 22 بهمن و... نشان دادند که پای نظام ایستادهاند.»

این فعال سیاسی اصولگرا حضور مردم در انتخابات آینده را حداکثری ارزیابی کرد و افزود: «50 درصد از جامعه را زنان تشکیل میدهند و روز گذشته در همایش شورای وحدت نیز به نقش بانوان در حماسه سال 1400 تاکید شد. حضور مردم باعث تداوم حکومتی قوی و مستقل خواهد شد، بنابراین همه برای برگزاری انتخاباتی پرشور باید تلاش کنند.»

نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی یادآور شد: «انتخابات در زمان طاغوت امری تشریفاتی بود و برای رسیدن به این حق بسیاری از عزیزان جانشان را فدا کردند. پس عقل و شرع حکم میکند که مسلمان و غیرمسلمان به موضوع انتخابات توجه داشته باشند.»

افتخاری در بخش دیگری از سخنان خود انتخابات پیشرو را آیندهساز و مهم توصیف کرد و گفت: «هر کسی که به دنبال مطالبهگری است یا خواهان ایرانی آباد و قدرتمند است باید در انتخابات مشارکت کند.»

وی با تأکید بر اینکه همه کاندیداها نمیتوانند دارای تمام تخصصها باشند، افزود: «به عقیده من، داشتن شخصیت کاریزمای دینی- مذهبی و سابقه مدیریتی موفق میتواند یکی از مولفههای مهم برای سپردن عنان اجرایی مملکت به چنین کاندیدایی باشد. در غیر اینصورت مردم نباید صرفاً به شعار و برنامههای بدون پشتوانه کاندیداها اعتماد کنند.»

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی به برنامههای شورای وحدت درباره انتخابات اشاره کرد و گفت: «تلاش و رایزنیهایی برای وحدت نیروهای انقلاب، نظام، دلبستگان ایران و راه امام در حال انجام است تا کاستیهای گذشته با این اتفاق جبران شود. بنابراین امیدواریم تا مذاکرات هرچه زودتر به نتیجه برسند. عقل، شرع و مصلحت حکم میکند اصولگرایان به وحدت برسند، اما بر سر اصول نه برای سهمخواهی باید وحدت شکل بگیرد.»

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: