logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۲۹۰۸
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۴
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:
دبیر استان کهگیلویه و بویر احمد با اشاره به حضور اعضاء مؤتلفه اسلامی در مناطق زلزله‌زده برای امدادرسانی گفت: درواقع دوستان ما در منطقه سی سخت که از اعضاء مؤتلفه اسلامی و بسیج هستند مشغول کمک‌رسانی و امداد هستند، ارتباطاتی و رایزنی‌هایی نیز در این منطقه صورت گرفته است و امیدواریم بتوانیم کمک‌های مؤثری برای بهبود این شرایط انجام دهیم.

احمدعلی محمددانشی دبیر حزب مؤتلفه اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد ضمن بیان دشواری‌های موجود در منطقه زلزله‌زده سی سخت گفت: بارش‌های شدید در منطقه مشکل اصلی امدادرسانی است؛ درعین‌حال تلاش‌های مختلف در زمینه‌های گوناگون صورت می‌گیرد. ارسال نیازمندی‌های زلزله‌زدگان از جمله خوراک، پوشاک، دارو، وسایل گرمایشی و امکانات مرتبط با اسکان در حال انجام است.

وی تأکید کرد: سرمای محیط البته شرایط را دشوار کرده و نیاز اصلی مردم به دلیل این نوع از اقلیم و وقوع زلزله در فصل سرد به پتو و ملزومات گرمایشی بیش از سایر اقلام احساس می‌شود.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی در استان کهگیلویه با اشاره به حضور نیروهای مردمی در کنار نهادهای امدادرسانی برای بهبود شرایط ساکنین مناطق زلزله‌زده تأکید کرد: نیروهای مردمی و بسیج با همراهی هلال‌احمر و... مشغول امدادرسانی هستند اما با توجه به شرایط کمک‌ها باید سازمان‌دهی تر شده باشد

محمددانشی افزود: مسئولین هلال‌احمر، استانداری، راهداری و سازمان‌های مرتبط برای کاهش مشکلات مردم باید با هماهنگی بیشتر فعالیت کنند ولی شرایط آب و هوایی سرعت و افزایش کار و کمک را دشوار کرده و باید با هماهنگی هرچه بیشتر این شرایط دشوار و آلام ناشی از آن را کم کرد.

وی با نگاهی به سطح تخریب منازل مسکونی در برخی از نقاط خاطرنشان کرد: تخریب ساختمان‌ها در برخی از مناطق تا صددرصد نیز بوده است و ساکنان این مناطق با مشکلاتی بیشتری مواجه هستند که باید به آن رسیدگی شود.

دبیر استان کهگیلویه و بویر احمد با اشاره به حضور اعضاء مؤتلفه اسلامی در مناطق زلزله‌زده برای امدادرسانی افزود: درواقع دوستان ما در منطقه سی سخت که از اعضاء مؤتلفه اسلامی و بسیج هستند مشغول کمک‌رسانی و امداد هستند، ارتباطاتی و رایزنی‌هایی نیز در این منطقه صورت گرفته است و امیدواریم بتوانیم کمک‌های مؤثری برای بهبود این شرایط انجام دهیم.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: