به‌روز شده در: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۲۹۰۲
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
ترامپ قطعاً فرد مطلوب مردم آمریکا نیست ولی رئیس جمهور بود و انتخابات را او برگزار کرده و ۷۳ میلیون نفر نیز به او رای داده اند. او احمقانه می گوید در انتخابات تقلب شده و بایدن رئیس جمهور فعلی رئیس جمهوری است که بر اساس تقلب در آراء مردم رئیس‌جمهور آمریکا شده است در حالی که خودش انتخابات را برگزار کرده است. بایدن و مردان پشت پرده آمریکا نیز احمقانه او را محاکمه کردند (هرچند رای نیاورد) تا عبرت‌آموز دیگران باشد. این بازی است که در تمام ابعاد رسوا کننده نظام هیئت حاکمه آمریکا است.

محمد اسدالهی- محاکمه ترامپ اوج رسوایی هیئت حاکمه آمریکا و نمونه دیگر از سلطه دیکتاتورانه و بیرحمانه مردان حاکم پشت پرده آمریکا است. شبکه غیرعلنی اداره کننده آمریکا که هیئت حاکمه واقعی استکبار جهانی است درباره کندی وقتی نخواست تابع محض آنها باشد او را در نمایشی رسوا آور کشتند و با اینکه پزشک قانونی ایالت در گواهی فوت کندی نوشته است که مسیر گروهها مستقیم بوده ولی جوانی را متهم به قتل کندی کردند که در طبقه پنجم ساختمانی بود و اگر او کندی را کشته بود باید اسلحه او با فشنگهای اصابت کرده به کندی مطابقت داشت که نداشت. مسیر گلوله ها هم باید منحنی از بالا به پایین باشد. همین شبکه دیکتاتور، نیکسون را با واتر گیت و کلینتون را با مونیکا گیت از صحنه بیرون کرد و احتمالا نمی توانست به خاطر فضای قتل کندی آنها را نیز بکشد. این شبکه اکنون ترامپ را به جرم عدم تمکین به بهانه حمله طرفدارانش به کنگره استیضاح و محاکمه کردند .

ترامپ قطعاً فرد مطلوب مردم آمریکا نیست ولی رئیس جمهور بود و انتخابات را او برگزار کرده و ۷۳ میلیون نفر نیز به او رای داده اند. او احمقانه می گوید در انتخابات تقلب شده و بایدن رئیس جمهور فعلی رئیس جمهوری است که بر اساس تقلب در آراء مردم رئیسجمهور آمریکا شده است در حالی که خودش انتخابات را برگزار کرده است. بایدن و مردان پشت پرده آمریکا نیز احمقانه او را محاکمه کردند (هرچند رای نیاورد) تا عبرتآموز دیگران باشد. این بازی است که در تمام ابعاد رسوا کننده نظام هیئت حاکمه آمریکا است.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: