به‌روز شده در: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۲۷۳۳
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان یزد:
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان یزد گفت: مرحوم حبیبی سعی می‌کرد در صحبت‌هایش حداقل زمان صرف شود و توجه زیادی به حق‌الناس داشت. با اینکه سخنور بود قبل از سخنرانی متن را می‌نوشت و از روی آن می‌خواند که وقت کمتر گرفته شود و حق مطلب ادا شود.

حسن ملک‌پور، دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان یزد به مناسبت دومین سالگرد درگذشت مرحوم محمدنبی حبیبی دبیرکل سابق حزب پیرامون ویژگی‌های تشکیلاتی آن مرحوم به خبرنگار شما گفت: انصافاً ایشان خیلی جوانگرا بود و توجه و عنایت خاصی به جوان‌ها داشت. ما نیروی جوانی در دفتر حزب مؤتلفه اسلامی در یزد داشتیم. مرحوم حبیبی هر وقت تلفنی با ما تماس می‌گرفت یا حضوری ما را می‌دید به اسم احوال آن جوان را می‌پرسید. محال بود با ایشان صحبت کنیم و اسم آن عضو جوان حزب مؤتلفه اسلامی در یزد را نبرند. آن جوان نیروی توانمندی بود و سن و سال کمی داشت.

وی خاطرنشان کرد: مرحوم حبیبی سعی می‌کرد در صحبت‌هایش حداقل زمان صرف شود و توجه زیادی به حق‌الناس داشت. با اینکه سخنور بود قبل از سخنرانی متن را می‌نوشت و از روی آن می‌خواند که وقت کمتر گرفته شود و حق مطلب ادا شود.

دبیر حزب در یزد مطرح کرد: وقتی از خاطراتشان از استانداری فارس برای ما می‌گفتند متوجه می‌شدیم ایشان با قاطعیت مسائل شرعی را رعایت می‌کرد و به آن اهتمام داشت.

* به روحانیت اهمیت زیادی می‌داد

وی با اشاره به سفرهای محمدنبی حبیبی به استان یزد تأکید کرد: او به روحانیت اهمیت زیادی می‌داد. وارد استان که می‌شد اول به منزل امام جمعه یزد می‌رفت. دیدار با نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه و روحانیون اصولگرای استان یزد از برنامه‌های ایشان در سفر به یزد بود.

ملک‌پور در پایان با اشاره به اینکه رفتار و عملکرد حبیبی درس‌آموز و الگوی عملی بود مطرح کرد: نماز اول وقت ملکه ذهن ایشان شده بود. پیش می‌آمد جلساتی که شلوغ هم بود و به وقت نماز می‌خورد. ایشان اول به نماز ایستاد که بعضی‌ها تعجب می‌کردند. ایشان تحت هیچ شرایطی نماز اول وقت را از دست نمی‌داد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: