به‌روز شده در: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۲۷۲۵
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱
دبیر سابق حزب مؤتلفه اسلامی استان هرمزگان:
دبیر سابق حزب مؤتلفه اسلامی استان هرمزگان گفت:در کار فرد با تجربه‌ای بود و کارش را به‌درستی انجام می‌داد. به علت تجربه‌ای که داشت در امور مختلف پیش‌بینی مسائل زیادی را می‌کرد و عملکردش بر اساس همان پیش‌بینی‌ها بود و به همین علت موفق بود. هدایت‌های ایشان در مقام دبیرکلی حزب مؤتلفه اسلامی در کارها برای ما راهگشا بود.

ابراهیم معتمدی، دبیر سابق حزب مؤتلفه اسلامی در استان هرمزگان، به مناسبت دومین سالگرد مرحوم حبیبی، دبیرکل فقید حزب، پیرامون شخصیت آن مرحوم به خبرنگار هفته‌نامه شما گفت: با توجه به اینکه ایشان دبیرکل بود و ما دبیر استان بودیم نسبت به ما تواضع خاصی داشت. همیشه در سلام پیشدستی می‌کرد. اخلاق و رفتار نیکویی داشت و شخصیت قابل احترامی بود. در جلسات دبیران استان‌ها با ما با خوشرویی و احترام رفتار می‌کرد.

وی در خصوص ویژگی‌های کاری و تشکیلاتی مرحوم حبیبی خاطرنشان کرد: او مسئولیت‌های متعددی را در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی به عهده داشت، از جمله استانداری خراسان و فارس و شهرداری تهران. در کار فرد با تجربه‌ای بود و کارش را به‌درستی انجام می‌داد. به علت تجربه‌ای که داشت در امور مختلف پیش‌بینی مسائل زیادی را می‌کرد و عملکردش بر اساس همان پیش‌بینی‌ها بود و به همین علت موفق بود. هدایت‌های ایشان در مقام دبیرکلی حزب مؤتلفه اسلامی در کارها برای ما راهگشا بود.

* مجرب در در مدیریت‌های کلان کشوری

دبیر سابق حزب در هرمزگان با اشاره به اینکه مرحوم حبیبی مورد احترام مسئولین نظام بود مطرح کرد: ایشان مدیر موفقی بود و تجربیات زیادی در مدیریت‌های کلان کشوری داشت.

وی در خصوص سفرهایی که حبیبی به استان هرمزگان داشت گفت: وقتی به استان ما می‌آمد با افراد مختلف از جمله نماینده ولی‌فقیه در استان، استاندار و مدیرانی که لازم بود ایشان با آنها برای بهبود وضع کاری حزب مؤتلفه اسلامی در استان ارتباط داشته باشد دیدار می‌کرد.

معتمدی در پایان به جلسات کشوری دبیران استان‌ها و عملکرد مرحوم حبیبی در آن جلسات اشاره و خاطرنشان کرد: در این جلسات که هر بار در یکی از استان‌های کشور برگزار می‌شود دبیران استان‌ها شرکت می‌کنند و از وضعیت کاری استان‌های دیگر آگاه می‌شوند. در این جلسات مرحوم حبیبی در مقام دبیرکلی حزب توان مدیریتی دبیر هر استان را با حضور آن فرد بررسی و توصیه‌های لازم را می‌کرد که این امر تجربه‌ای برای سایر دبیران می‌شد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: