به‌روز شده در: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۲۷۲۳
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان چهارمحال و بختیاری :
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان چهار محال و بختیاری گفت: مرحوم حبیبی در جلسه دبیران نتیجه ارزیابی‌ها و برنامه‌های آینده و نقاط ضعف و قوت را مطرح می‌کرد و مقید به ارزیابی و انجام وظیفه و برگزاری به‌موقع جلسات بود. هیچ‌وقت ندیدیم ایشان به امور حزب کم‌توجه یا بی‌توجه باشد.

مراد کاظمی، دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان چهار محال و بختیاری، به مناسبت دومین سالگرد ارتحال مرحوم محمدنبی حبیبی دبیرکل سابق حزب پیرامون شخصیت آن زنده‌یاد به خبرنگار هفته نامه شما گفت: از دهه 70 تا زمانی که به رحمت ایزدی پیوست با مرحوم حبیبی ارتباط داشتم. فردی بسیار خوش‌اخلاق بود و همیشه تبسم بر لب داشت و خودمانی، متواضع و بدون تکبر و در عین حال با وقار و سنگین بود.

وی افزود: ما به‌راحتی می‌توانستیم با ایشان تماس بگیریم و حل بعضی مسائل و مشکلات استانی را که از دستشان ساخته بود از طریق ایشان پیگیری می‌کردیم. ایشان هم پیگیری می‌کرد و نتیجه را طی تماسی به ما اطلاع می‌داد.

* همیشه از حق خود می‌گذشت

دبیر حزب در استان چهارمحال و بختیاری پیرامون ویژگی‌های کاری و تشکیلاتی مرحوم حبیبی خاطرنشان کرد: ایشان از نظر کاری بسیار مقید، منضبط، مقرراتی و جدی بود. حتماً در جلسات شرکت می‌کرد. اگرچه دبیرکل حزب بود و برای صحبت و اعلام مواضع وقت بیشتری داشت، اما اگر در جلسه مهمانی بود وقتشان را به آن فرد می‌داد یا آخر صحبت می‌کرد. همیشه از حق خود می‌گذشت.

وی اضافه کرد: مرحوم حبیبی در جلسه دبیران نتیجه ارزیابی‌ها و برنامه‌های آینده و نقاط ضعف و قوت را مطرح می‌کرد و مقید به ارزیابی و انجام وظیفه و برگزاری به‌موقع جلسات بود. هیچ‌وقت ندیدیم ایشان به امور حزب کم‌توجه یا بی‌توجه باشد.

کاظمی به تقید مرحوم حبیبی در اتخاذ موضع‌گیری‌های هفتگی دبیرکل تأکید کرد و گفت: این موضع‌گیری‌ها در رسانه‌های عمومی، به‌خصوص ارگان حزب هفته‌نامه شما منتشر می‌شد.

وی در خصوص سفرهای زنده‌یاد حبیبی به استان چهارمحال و بختیاری مطرح کرد: ایشان در چهار پنج باری که به استان ما آمد از آب و هوای استان و جلسات و نحوه فعالیت‌هایمان تعریف و تمجید ‌کرد.

دبیر حزب استان چهارمحال و بختیاری به خاطره‌ای از دبیرکل سابق حزب در سفرش به استان اشاره و خاطرنشان کرد: دوران انتخابات مجلس شورای اسلامی هشتم یا نهم بود و رقابت‌هایی در جریان. ایشان دغدغه وحدت داشت که به یک لیست برسیم و یکصدا باشیم. در همایشی مطلبی گفت که برایمان جالب بود. مرحوم حبیبی گفت چرا این همه احساس تکلیف می‌کنند که کاندیدا شوند. خواهش می‌کنم تعدادی احساس تکلیف کنند که کاندیدا نشوند. الان هم در برخی محافل ذکر خیر ایشان شود به این گفته ایشان اشاره می‌شود.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: