به‌روز شده در: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۲۷۲۲
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان بوشهر :
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان بوشهر گفت: احترام به روحانیت از دیگر ویژگی‌های اخلاقی ایشان بود و همیشه روحانیت را در رأس امور می‌دید. آن مرحوم به ولایت فوق‌العاده معتقد و پایبند بود و حفظ ولایت را از اوجب واجبات می‌دانست و به این امر مقید بود، مخصوصاً به حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری عشق خاص و ویژه‌ای داشت.

عبدالله فاتحی، دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان بوشهر به مناسبت دومین سالگرد درگذشت مرحوم محمدنبی حبیبی دبیرکل فقید حزب پیرامون ویژگی‌های اخلاقی و تشکیلاتی آن مرحوم به خبرنگار هفته‌نامه شما گفت: زنده‌یاد حبیبی از نظم فوق‌العاده‌ای برخوردار بود. حتی در سخن و کلامش هم همیشه نظم را رعایت می‌کرد. در رفتار و برنامه‌های حزبی و سخنرانی‌ها و برنامه‌های دیگر هم همین‌طور بود. به‌موقع می‌آمد و به‌موقع می‌رفت. علاوه بر نظم کارهایش را با اخلاص و صداقت فوق‌العاده‌ای انجام می‌داد و همه او را به عنوان انسانی مخلص و صادق می‌شناختند. کمتر کسی را دیده بودم که این همه نظم و تقید به مسائل دینی و شرعی و ولایت داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه ایشان نسخه دوم مرحوم حبیب‌الله عسگراولادی بود بیان کرد: ادب و احترامی که نسبت به دیگران داشت فوق‌العاده بود. اگر می‌خواست به کسی اعتراضی کند یا نکته‌ای را نقد کند با ادب و احترام نقد می‌کرد.

دبیر حزب در استان بوشهر به تلاش مرحوم حبیبی برای ایجاد و حفظ وحدت و انسجام بین نیروهای ارزشی به عنوان یکی از خصوصیات تشکیلاتی او اشاره و تأکید کرد.

* به ولایت فوق‌العاده معتقد و پایبند بود

وی خاطرنشان ساخت: احترام به روحانیت از دیگر ویژگی‌های اخلاقی ایشان بود و همیشه روحانیت را در رأس امور می‌دید. آن مرحوم به ولایت فوق‌العاده معتقد و پایبند بود و حفظ ولایت را از اوجب واجبات می‌دانست و به این امر مقید بود، مخصوصاً به حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری عشق خاص و ویژه‌ای داشت.

فاتحی در پایان در خصوص سفرهای مرحوم حبیبی به استان بوشهر اظهار کرد: زنده‌یاد حبیبی برای دوستان ما در مؤتلفه اسلامی بوشهر احترام زیادی قایل بود. ما همیشه می‌کوشیدیم برنامه‌های ایشان را منظم برگزار و ادب و احترام را رعایت کنیم. اگر مشکلی پیش می‌آمد ایشان با فوریت برای حل آن پیگیری می‌کرد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: