logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۲۷۱۵
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۲
حجت الاسلام والمسلمین مصلح گفت: موضوع تشکل ها از اول انقلاب مورد تاکید بوده و تشکلها می توانند نقش اصلی را در بصیرت افزایی مردم داشته باشند و در گذر زمان به ضرورت نقش و حضور احزاب پی می بریم.


به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، در ابتدای این دیدار محمد بومیان قائم مقام معاونت سیاسی حزب موتلفه اسلامی گزارشی از فعالیت های این حزب در رابطه با وحدت اصولگرایان و انتخابات
۱۴۰۰ ارائه کرد.

وی گفت: نخبگان صالح و شایسته باید برای حضور در عرصه انتخابات مورد تشویق و حمایت قرار گیرند. روحانیت نیز مردم را برای مشارکت حداکثری و انتخاب خوب راهنمایی کند.

بومیان تاکید کرد: جریان نفوذ و عوامل دشمن که شکست خود را در انتخابات آتی پیش بینی می کنند، سعی می نمایند با اخلال در روند انتخابات و افزایش نامعقول سطح انتظارات مردم، برای نیروهای ارزشی و انقلابی در خدمت به ملت، مانع تراشی کنند.
محمد بومیان قائم مقام معاونت سیاسی حزب موتلفه اسلامی در این دیدار با اشاره به اهمیت نقش شوراها گفت: یکی از مهمترین امور درباره انتخابات
۱۴۰۰، افزایش مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است.

وی افزود: ائمه محترم جمعه می توانند نقش موثری در تبیین و تشریح شرایط کنونی کشور و اهمیت حضور مردم در عرصه انتخابات داشته باشند.

بومیان اظهار داشت: شورای وحدت می تواند با استفاده از ظرفیت های موجود در استان زمینه را برای حضور نخبگان شایسته فراهم نمایند.

امام جمعه عالیشهر: ارتباطات بین المللی حزب موتلفه اسلامی بیانگر نفوذ انقلاب اسلامی در منطقه و جهان است

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی امام جمعه عالیشهر در دیدار با قائم مقام معاونت سیاسی حزب موتلفه اسلامی ضمن تجلیل از شهدای این حزب اظهار داشت: فعالیت های خوب حزب در عرصه بین الملل و جبهه مقاومت بیانگر نفوذ انقلاب اسلامی در جهان می باشد و توطئه های دشمنان را خنثی کرده است.

وی افزود: مواضع جدید بایدن نشان داد آمریکا شیوه های جدیدی برای مقابله با نظام اسللامی در پیش دارند و قطعا روی انتخابات آتی حساس تر هستند چون انقلاب ما گام های بلندی برداشته و بحمدالله موفق بوده است.

رییس شورای وحدت استان بوشهر با اشاره به اهمیت انتخابات ۱۴۰۰ گفت: در عین حال که باید به وحدت برسیم، درباره شوراها باید مجدانه و با ظرافت و دقت بالا عمل کنیم. باید یک وحدت واقعی شکل بگیرد.

امام جمعه موقت بوشهر تاکید کرد: مردم دچار مشکلات زیادی هستند و باید این مشکلات را برطرف کرد. چرا که مردم، رکن نظام اسلامی هستند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین مصلح امام جمعه برازجان در دیدار با قائم مقام معاونت سیاسی حزب موتلفه اسلامی، با اشاره به نقش تشکل های سیاسی در افزایش بصیرت و اگاهی مردم، اظهار داشت: موضوع تشکل ها از اول انقلاب مورد تاکید بوده و تشکلها می توانند نقش اصلی را در بصیرت افزایی مردم داشته باشند و در گذر زمان به ضرورت نقش و حضور احزاب پی می بریم.

وی افزود: دشمنان، جوانان ما را با مکر و تبلیغات کاذب جذب می کنند و در ایام انتخابات با موج سواری و جوسازی به اهداف می رسند و در رای مردم تاثیر می گذارند.

امام جمعه برازجان تاکید کرد: تشکلها زمانی موفق خواهند بود که عقل و خرد جمعی بر آنها حاکم باشد و همگون و همدل و پویا باشند.

حجت الاسلام مصلح با اشاره به تبعات اختلاف افزود: یکی از ضربه ها به نظام، اختلاف جبهه های انقلابی بوده و خسارت هایی وارد کرد که جبران ناپذیر است. برخی مسئولین با عملکرد سوء خود هزینه هایی برای مردم و انقلاب ایجاد کردند. این تجربه ها باید برای ما عبرت قرار گیرد.

وی به ساز و کار وحدت در اصولگرایان اشاره و تاکید کرد: گروههای اصولگرا باید نسبت به هم انعطاف داشته باشند و شرایط را بسنجند. اگر در انتخابات جزیره ای عمل کنند، ناموفق خواهند بود.

امام جمعه برازجان افزود: باید عقلای قوم و بزرگانی باشند که وحدت ایجاد کنند و در این کار تاخیر نداشته باشند. خودرایی ها به وحدت ضربه می زند، لازم است نهضت نیامدن نامزدهای متعدد شکل بگیرد و تشکلهایی مثل موتلفه در این زمینه نقش ایفا کنند و تلاش نمایند که وحدت شکل بگیرد، اگر کار برای خدا باشد، اختلاف بوجود نمی آید.

حجت الاسلام مصلح با اشاره به نقش جوانان گفت: موضوع جوانان مهم است. یکی از ضعف های ما این بوده که جوان های ما دست کم گرفته شده اند. باید به جوان ها بها داد.

وی ادامه داد: گاهی که شکست خورده ایم، گزینه های ایده آل نداشته ایم. در انتخابات شوراها باید افراد متخصص و انقلابی بیایند و به افرادی که شایستگی ندارند اجازه حضور داده نشود. نیروهای انقلابی باید مکمل یکدیگر باشند و احساس نشود رقیب هم هستند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: