به‌روز شده در: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۲۶۹۵
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹
آیت‌الله مصطفی محامی:
حزب موتلفه اسلامی طبق راهبرد حضرت امام خمینی(ره) جذب بیشتر افراد و گسترش شبکه و هم‌چنین میزبانی از گروه‌های مختلف که به عمود خیمه انقلاب و ولایت پایبند باشند را در نظر داشته باشد و بین گروه‌های دیگر ائتلاف ایجاد کند.

اعضای حزب مؤتلفه اسلامی سیستانوبلوچستان با نماینده مقام معظم رهبری در استان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار ابتدا دبیر حزب موتلفه اسلامی استان، گزارشی از عملکرد و اقدامات انجام گرفته در حزب موتلفه اسلامی ارا‌‌‌‌‌ئه نمود و سپس به تبیین و تشریح استراتژی و برنامه های در دست اقدام این حزب پرداخت.

در ادامه آیتالله مصطفی محامی نماینده مقام معظم رهبری در سیستانوبلوچستان در دیدار اعضای حزب موتلفه اسلامی استان، اظهار داشت: حزب موتلفه اسلامی با نظر معمار کبیر انقلاب تشکیل و از ویژگیهای متعددی از جمله قدمت بالا، حضور در جبهه متدینین و التزام به ولایت برخوردار است.

امام جمعه زاهدان افزود: برخی احزاب تنها در ایام انتخابات فعالیت میکنند اما فعالیت حزب موتلفه اسلامی با وجود افت و خیزهایی استمرار داشته است.

آیتالله محامی با اشاره به رویکرد امام خمینی(ره) که افراد مختلف را گردهم جمع نموده و حزب موتلفه را تشکیل دادند، این نگاه راهبردی را موردنیاز دانست و بیان داشت: حزب موتلفه اسلامی طبق راهبرد حضرت امام خمینی(ره) جذب بیشتر افراد و گسترش شبکه و همچنین میزبانی از گروههای مختلف که به عمود خیمه انقلاب و ولایت پایبند باشند را در نظر داشته باشد و بین گروههای دیگر ائتلاف ایجاد کند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان بیان داشت: فعالیت کمتر انقلابیون در استان ما ریشه فرهنگی دارد و نیاز به کار گسترده فرهنگی است تا یک نسل با مدل جدید پرورش یابند و آثار آن نیز در آینده به ثمر بنشیند.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خاطر نشان کرد: ریشه و منشا بسیاری از آسیبها و مشکلات مشخصا فرهنگی و دینی است به گونهای که یا فرهنگ ما غلط است یا پایبندی و تعهد دینی ما مشکل دارد در حالی که همین دو موضوع، در پیروزی انقلاب اسلامی تاثیر فراوانی داشت و حضرت امام خمینی(ره) هم روی فکر مردم کار کرد و هم بر روی اسلام خواهیشان که حاضر شدند برای اسلام جانفشانی کنند.

وی گفت: ما تنها ادعای ولایتمداری داریم و در بسیاری ازموارد به بیانات رهبر معظم انقلاب عمل نمی کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان به ابعاد فعالیت اساسی و ریشهای این حزب پرداخت و عنوان کرد: فعالیت اساسی و ریشهای، توجه به مسائل فرهنگی، دانشی، بینشی و تعهد مردم برای تربیت نسلی که از جان خود برای کشورش بگذرد همان طور که مردم در زمان انقلاب از منیتها و وابستگیهای خود گذشتند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: