به‌روز شده در: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۲۶۹۳
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۶
نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین:
تویسرکانی گفت: امروز دشمن به بهانه واکسن کرونا می خواهند ملت ایران را رنج دهد و امنیت جانی و سیاسی و اجتماع کشور را در خطر اندازد؛ لذا رهبر معظم ا نقلاب اسلامی به همین خاطر و برای حفاظت از جان شهروندان و حفاظت از امنیت کشور، واردات واکسن کرونا را ممنوع اعلام کردند؛ یعنی هدف حفظ امنیت و سلامت ملت ایران است.ملت ایران با این دستور سلامت ماندگار خود را کشف خواهد کرد و برای رسیدن به سلامت و واکسن ضدکرونا به دانش و توانایی خود تکیه می کند.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروزه دشمن برای از بین بردن امنیت و سلامت مسلمانان از صدها راه و شیوه و روش استفاده می كند كه دارو و درمان یكی از این شیوه ها محسوب می شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا تویسرکانی، نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در گفتگو با خبرنگار نما، اظهار داشت: قرآن کریم فرموده که نباید نسبت به ظالمان محبت کنیم و نباید به آنها اعتماد کنیم و نباید ولایت و سلطه آنها را پذیرفت.

وی افزود: هر موقع به غرب و استکبار اعتماد کردیم دچار زیان شده ایم که مقوله واکسن یکی از آنها است و در قضیه برجام هم با وجود اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند به غرب و استکبار اعتماد نداریم اما عده ای به غرب اعتماد کردند و زیان های فراوانی را متوجه کشور ساختند.

تویسرکانی در همین رابطه ادامه داد: امروز دشمن به بهانه واکسن کرونا می خواهند ملت ایران را رنج دهد و امنیت جانی و سیاسی و اجتماع کشور را در خطر اندازد؛ لذا رهبر معظم ا نقلاب اسلامی به همین خاطر و برای حفاظت از جان شهروندان و حفاظت از امنیت کشور، واردات واکسن کرونا را ممنوع اعلام کردند؛ یعنی هدف حفظ امنیت و سلامت ملت ایران است.ملت ایران با این دستور سلامت ماندگار خود را کشف خواهد کرد و برای رسیدن به سلامت و واکسن ضدکرونا به دانش و توانایی خود تکیه می کند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: