به‌روز شده در: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۲۶۵۱
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹
محمد حسین نیکنام مطرح کرد:
معاون بین الملل حزب موتلفه اسلامی پیشنهاد تشکیل دبیرخانه دائمی احزاب حامی مقاومت را مطرح کرد که در نهایت با رای اکثریت اعضای حاضر در نشست، مصوب شد این دبیرخانه در دفتر مرکزی حزب موتلفه اسلامی تشکیل شود.

معاون بین الملل حزب موتلفه اسلامی گفت: ترور و شهادت شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس لکه ننگی بر دامان استکبار جهانی است.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، دکتر محمد حسین نیکنام در سومین کنفرانس احزاب حامی مقاومت که به میزبانی حزب موتلفه اسلامی برگزار شد، با اشاره به شهادت شهید سلیمانی و ابومهدیالمهندس، اظهار داشت: شهادت شهید سلیمانی و ابو مهدی المهندس داغ بزرگی را بر دلهایمان گذاشت و لکه ننگی بر دامان استکبار جهانی است.

وی ادامه داد: جهان اسلام در شرایط حساسی به سر میبرد و مشکلات و مصائب زیادی دنیای اسلام را در برگرفته است.

معاون بین الملل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: کشورهای اسلامی و رهبران اسلامی در مواجهه با فشارها و تنگناهایی هستند، اما از سوی دیگر علیرغم مشکلات و معضلات افقهای نوینی گشوده شده است و زمینههای بیداری امت اسلامی پیش ازپیش فراهم شده است.

نیکنام در ادامه سخنانش با محکوم کردن شهادت 11 نفر از شیعیان کویته پاکستان، تصریح کرد: داعش مسئولیت ترور این شهدا را برعهده گرفته است و امیدوارم ریشه داعش هرچه سریعتر از منطقه به طور کامل پاک شود.

وی در ادامه این نشست پیشنهاد تشکیل دبیرخانه دائمی احزاب حامی مقاومت را مطرح کرد که در نهایت با رای اکثریت اعضای حاضر در نشست، مصوب شد این دبیرخانه در دفتر مرکزی حزب موتلفه اسلامی تشکیل شود.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: