logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۲۶۲۵
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
افتخاری گفت: ما جایی را می خواهیم که فصل الخطاب باشد و این نهاد قبل و بعد از انقلاب با روحانیت بود که امروز جامعتین هستند و نباید شانه خود را خالی کنند.

«لاله افتخاری»، نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی، در رابطه با شرایط احتمالی انتخابات ۱۴۰۰ و وضعیت اصولگرایان در این انتخابات به خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا گفت: امروز جریان های مختلف باید وضعیت مملکت را در نظر بگیرند؛ مشکلاتی که به دلیل بیماری کرونا وجود دارد و بسیاری از مردم با آن، درگیر هستند. مشکلات اقتصادی بر مردم فشار وارد می کند و قشر کمی زیر فشار نیستند. دشمنان بر علیه ما کار می کنند و فعال شده اند. همه این ها نیازمند این است که گروههای مختلف با استفاده از ظرفیت های داخلی، فعال شوند. اینکه چه افرادی در داخل کشور وجود دارند که توان مدیریتی دارند و می توانند، این ظرفیت ها را فعال کنند اینجا به از خود گذشتگی، تلاش و مجاهدت نیاز است تا به موفقیت برسند.

وی افزود: اگر همه بخواهند در سطح هم قرار بگیرند، هرگز به نقاط مشترک جدی نمیرسند. جامعتین از اول انقلاب بودند و توانسته اند، هدایتگری خوبی داشته باشند. اگر آنها در راس قرار بگیرند و همه با هم اتفاق نظر کنند و به درک درستی از شرایط کشور برسند، میتواند کمک مفیدی برای به اقتدار رسیدن نیروهای ولایی در ریاست جمهوری و شوراها باشد؛ اما اگر پراکنده از هم باشند و هر طیفی بخواهد نامزد خود را معرفی کند، باید از امروز شکست را برای آنها پیش بینی کنیم.

افتخاری تاکید کرد: ما جایی را می خواهیم که فصل الخطاب باشد و این نهاد قبل و بعد از انقلاب با روحانیت بود که امروز جامعتین هستند و نباید شانه خود را خالی کنند.

او با تاکید بر ضرورت محوریت جامعتین گفت: نظر من همان نهاد روحانیت اصیل است که از گذشته بود و امروز نیز هست. باید با تعاملی که بین آنها برقرار می شود به گفت و شنودی ملی برسند و به هم کمک کنند. به هر حال یک نفر رییس جمهور می شود و بقیه اصولگرایان باید در مسئولیت های بعدی خدمت کنند. الحمدالله در انقلاب نیروی خوب کم نداشته ایم باید از شایستگی این افراد نیز استفاده کرد.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: