به‌روز شده در: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۲۶۰۳
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶
دکتر بادامچیان:
بادامچیان گفت: این شخصیت برجسته اسلام فقاهت، در سراسر عمر پربرکت خود همواره تبیین کننده اصل مهم ولایت فقیه و پاسدار خط ولایت بود و مواضع محکم و صریح ایشان در برابر فتنه ها، التقاط ها و انحراف ها فراموش ناشدنی است.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با صدور پیامی، ارتحال آیتالله مصباح یزدی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

رحلت فقیه انقلابی، مجاهد شجاع و صادق و دانشمند حکیم

حوزه های علمیه و جامعه محترم مدرسین یکی از استوانه های محکم خود را از دست دادند. هرچند آثار آن روحانی ارجمند و پرورش یافتههای وی، برکات ایشان را استمرار خواهند بخشید.

این شخصیت برجسته اسلام فقاهت، در سراسر عمر پربرکت خود همواره تبیین کننده اصل مهم ولایت فقیه و پاسدار خط ولایت بود و مواضع محکم و صریح ایشان در برابر فتنه ها، التقاط ها و انحراف ها فراموش ناشدنی است. آیت الله مصباح یزدی اعلی الله مقامه برای اسلام و مسلمین و خط ولایت، فقاهت و روحانیت ضایعه و ثلمه ای بزرگ است.

حزب موتلفه اسلامی در سالهای خفقان طاغوت با این عالم جهادگر، در ابعاد مختلف و به ویژه در نشریه های انقلابی بعثت و انتقام همکاری و همراهی داشت و پس از پیروزی انقلاب از برکات و توجهات ویژه ایشان بهره فراوان یافته است.

رحلت ایشان را به محضر ولی امر مسلمین امام خامنه ای، مراجع محترم تقلید و جامعه محترم مدرسین حوزه علمیه قم و روحانیت مبارز، طلاب علوم دینی و عزیزان موسسه پژوهشی امام خمینی(ره)، ملت بزرگ ایران و خانواده مکرم ایشان و نیز اعضای حزب موتلفه اسلامی تسلیت گفته، علو درجات برای ایشان و صبر و اجر برای بازماندگان و ارادتمندان این فقیه معظم را مسئلت دارد.

اسدالله بادامچیان-دبیرکل حزب موتلفه اسلامی

.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: