به‌روز شده در: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۲۵۸۹
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰
بیانیه حزب موتلفه اسلامی استان استان بوشهر به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی؛
9 دی روزی که مردم ولایتمدار ایران اسلامی، فریب خوردگان کودتاهای رنگین استکبار جهانی را مأیوس و نا امید کردند.

حزب موتلفه اسلامی استان استان بوشهر به مناسبت سالروز حماسه نه دی؛ روز بصیرت و میثاق با ولایت، بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذيل است :

بسمه تعالی

سالگرد حماسه 9 دی و روز بصیرت مبارک باد. نهم دیماه در تقویم جمهوری اسلامی ایران یاد آور پیروزی ملت حزب الله بر فتنه گران دست ساز آمریکا وصهیونیسم جهانی است .

روزی که مردم ولایتمدار ایران اسلامی، فریب خوردگان کودتاهای رنگین استکبار جهانی را مأیوس و نا امید کردند.

امسال ایّام فاطمیه اول مقارن شده با سالروز یوم الله نهم دیماه که روز بصیرت و ولایت و روز یأس و نومیدی استکبار و صهیونیسم جهانی است .

سیزدهم جمادی الاول سالگرد شهادت مظلومانه یادگار پیامبرخدا، امّ ابیها و زهرای اطهر (س) را به فرزند گرامیش امام عصر (عج) و فرزند شجاع و دلیرش، رهبر معظم انقلاب اسلامی وهمه مسلمین جهان به ویژه شیعیان امیرالمؤمنین و ملت شهید پرور ایران اسلامی و همشهریان بوشهری تسلیت می گوئیم.

همچنین سیزدهم دیماه، روز مقاومت وسالگرد شهادت مرد میدان مبارزه با استکبارجهانی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، مدافع بزرگ حرم اهلبیت واسوه مقاومت در روزگار اقتدار محور مقاومت وافول شیطان بزرگ واذناب منطقه ای آن می باشد.

پیام این ایّام پرافتخار، پیروزی حق در برابر باطل و تشجیع ملت های دربند ومستضعف در برابر ستمگران است .

درچنین روزهایی که خداوند حکیم الطاف خود را با نعمت ارائه خط سرخ شهادت و ولایت فقیه نصیب این ملت نموده است ، صحبت از مذاکره با امریکای منحوس و در حال احتضار از عجایب روزگار است .

امید است به برکت این روزهای نورانی و پر افتخار، مسؤلین دولتی ما نسبت به عملکرد ضعیف خود تجدید نظر نموده وبه توصیه های حکیمانه رهبرمعظم انقلاب که امیدی به دشمن نداشته باشند و با تکیه برامکانات و نیروهای داخلی راه سردارسلیمانیها را ادامه دهند .

روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی استان بوشهر

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: