logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۲۵۸۶
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۸
بیانیه حزب موتلفه استان مازندران به مناسبت سالروز حماسه نهم دي:
بی‌شک تدبیر الهی و مدیریت به موقع حضرت آقا باعث خنثی کردن توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی در راس آمریکا و اسرائیل شده وبار دیگر باعث اتحاد بین آحاد ملت ایران شده است .

حزب موتلفه اسلامی استان مازندران به مناسبت سالروز حماسه نه دی؛ روز بصیرت و میثاق با ولایت، بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذيل است :

بنام خداوند بخشنده مهربان

گریه امانم گرفت که از نظر م یار رفت

از سراین قافله قافله سالار رفت

مادر شب زندار خفت در آغوش خاک

آنکه به خواب ابد با دل بیمار رفت.

ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیه حماسه نهم دی، «مسئله‌ی نهم دی، پاسداشت آزمونهای بزرگ یک ملّت، یک مسئله‌ی اساسی است. آزمونهایی سر راهِ کشورها و ملّتها قرار میگیرد که در آن آزمونها گاهی خوب میدرخشند؛ مخصوص ملّت ما هم نیست، منتها برای ملّتِ ما در دوران انقلاب و بعد از پیروزی انقلاب تا امروز از این آزمونها زیاد بوده است و از این درخشش‌ها هم زیاد بوده است و ملّت درخشیده که یکی‌اش روز نهم دی سال ۸۸ بود. یعنی حضور ملّت در عرصه‌ی فضای عمومی و در کف خیابانها توانست یک توطئه‌ی ریشه‌دار و مهم را از بین ببرد. پریروز مردم در سرتاسر کشور، آن روز را، آن حرکت را، آن قیام مردمی را گرامی داشتند؛ پاسداشت آن حرکت بزرگ و آزمون بزرگ بود که بسیار چیز لازمی است.‌‌»

( بخشی از فرمایش مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای)

بی‌شک تدبیر الهی و مدیریت به موقع حضرت آقا باعث خنثی کردن توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی در راس آمریکا و اسرائیل شده وبار دیگر باعث اتحاد بین آحاد ملت ایران شده است .

حزب موتلفه اسلامی مازندران ضمن محکوم کردن توطئه‌های دشمنان یکبار دیگر با آرمانهای امام ره و شهیدان و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کرده وبا استعانت از روح بلند حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیه آرزوی موفقیت و سربلندی برای انقلاب اسلامی ایران دارد.معاونت سیاسی حزب موتلفه اسلامی مازندران

معاونت سیاسی حزب موتلفه اسلامی مازندران

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: