به‌روز شده در: ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۲۵۷۲
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
نماینده مردم اراک:
نایب‌رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: تأثیر زنده نگه‌داشتن یوم‌الله 9 دی اگر بیشتر از سال 88 نباشد کمتر نیست؛ زیرا این موضوع سبب می‌شود ابعاد مختلف فتنه مجدداً برای مردم بازگو شود و همچنین توجه‌ها دوباره به جریان برانداز ، فتنه و دشمنی‌ها بر علیه نظام اسلامی و مردم معطوف گردد.

محمدحسن آصفری، نایبرئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در خصوص یومالله 9 دی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: حماسه 9 دی در تاریخ ایران با نام روز بصیرت ثبت شده و نمیتوان این روز را فراموش کرد؛ اگر نگوییم فتنه سال 88 تأثیراتش بیشتر از جنگ تحمیلی نبود، کمتر نیز نبود؛ چراکه دشمن در جنگ تحمیلی به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی بودند و در فتنه 88 جریان برانداز با حمایت جریان حامی غربگرا و بهویژه رژیم صهیونیستی به دنبال فتنهانگیزی و براندازی بر علیه کشور ما بودند.

نماینده مردم اراک تصریح کرد: حضور مردم با بصیرت ما در راهپیمایی 9 دی نشان داد که جریان برانداز نمیتواند در برابر سد آهنین مردم ایران و نظام جمهوری اسلامی و آرمانهای حضرت امام راحل و شهدا بایستد و اقدامی را بر علیه آنها به انجام رساند.

لزوم بازخوانی ابعاد فتنه 88

آصفری لزوم بازخوانی ابعاد فتنه 88 را ضروری دانست و تأکید کرد: تأثیر زنده نگهداشتن یومالله 9 دی اگر بیشتر از سال 88 نباشد کمتر نیست؛ زیرا این موضوع سبب میشود ابعاد مختلف فتنه مجدداً برای مردم بازگو شود و همچنین توجهها دوباره به جریان برانداز ، فتنه و دشمنیها بر علیه نظام اسلامی و مردم معطوف گردد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ابعاد گوناگون جریان فتنه سال 88 باید بازگو شود و جعبه سیاه مربوط به فتنه که هنوز هم در هالهای از ابهام است و باز نشده باید بهطور کامل باز شود و مردم متوجه اقدامات دشمن و فتنه گران باشند؛ بنابراین 9 دی فرصت بسیار خوبی است تا موضوع از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار گیرد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: