logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۲۵۲۸
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
امیر نظیفی مطرح کرد:
اعدام روح‌الله زم به کشورهای معاند با جمهوری اسلامی ایران و دشمنان داخلی و خارجی نشان داد هزینه اقدام علیه منافع ملی بالاست.
امیر نظیفی، عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی پیرامون سوء استفاده جریان ضد انقلاب از اعدام روحالله زم و راهکار برای جلوگیری از این سوء استفاده به خبرنگار نما گفت: سوء استفاده از جریانات و اتفاقات مختلف ذات کار رسانهای و خبری غرب است و فقط به اعدام زم اختصاص ندارد. غرب هر موضوعی را که تشخیص بدهد با استانداردهای دوگانه، سهگانه یا چندگانهاش برای او منفعت سیاسی و اقتصادی دارد از آن استفاده کند. در عین حال به هر موضوعی که برای او چنین منفعتهایی ندارد، اهمیتی نمیدهد.

قدرت رسانهای

وی مطرح کرد: قدرت رسانهای ما از جمله رسانههای حوزه مقاومت در مقابل امپراتوری رسانهای که به دست صهیونیستها و سرمایهداران وال استریت اداره میشود، چندان قوی نیست.

این عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در ادامه افزود: با وجود این خیلی مواقع توانستیم با حرکتهایی حساب شده تمام هزینهها و تلاشهایی را که کردند خنثی کنیم و در این بخش برنده باشیم.

وی به دو موضوع مؤثر در جلوگیری از سوء استفاده رسانهای از اعدام روحالله زم اشاره کرد و گفت: روحالله زم فقط فعال رسانهای نبود، بلکه علیه منافع ملی اقدام کرده بود و در رسانهاش مخاطبان را به آشوب و به آتش کشیدن شهرها و اماکن عمومی در سالهای 1392 و 1396 تحریک میکرد. پیش از آن در سال 1388 هم اقداماتی انجام داده بود.

لزوم تبیین عملکرد زم

نظیفی خاطرنشان کرد: غربیها منافع ملی را خوب میفهمند و در هیچ جای دنیا با منافع ملی شوخی ندارند، حتی اگر طرف رئیسجمهور باشد یا سمت بالایی در کشور داشته باشد. رسانههای داخلی و رسمی باید روی این موضوع که روحالله زم و آمدنیوز اقدامات و تحریکاتی علیه امنیت ملی میکرد و حتی در این زمینه آموزشهایی نظیر ساخت بمب و کوکتل مولوتف میداد ،کار کنند و آن را برای افکار عمومی تبیین کنند.

وی تصریح کرد: اعدام روحالله زم به کشورهای معاند با جمهوری اسلامی ایران و دشمنان داخلی و خارجی نشان داد هزینه اقدام علیه منافع ملی بالاست.

این عضو شورای مرکزی موضوع دوم را عدم توانایی و بیعرضگی سرویسهای جاسوسی و اطلاعاتی فرانسه و موساد و سیا در حفظ و حراست از نیرویشان با وجود پروپاگاندا و تبلیغات رسانهای پیرامون قدرت آنها دانست و گفت: رسانههای ما این نقطه ضعف را هدف بگیرند و به آن بپردازند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: