logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۲۵۰۴
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲
به خانم مولاوردی گفتیم که بخش‌هایی از این اطلاعات و گزارشی که تهیه کرده و به مجامع بین المللی ارائه دادید مربوط به حوزه انتخابیه ما یعنی شهر تهران است و ما را در جریان این گزارش قرار دهید اما با وجود تاکیدات بسیار و طرح استدلال‌های متعدد خانم مولاوردی قبول نکرد ما را در جریان اطلاعاتی که در اختیار مجامع خارجی گذاشته قرار دهد.
لاله افتخاری- شبکه اطلاع رسانی راه دانا گفتوگویی با لاله افتخاری، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی انجام داده است که بخشهای مهم آن در ادامه میآید.

گفتیم نمایندگان باید در جریان اطلاعات فوق سری باشند

معاونت امور زنان ریاست جمهوری در زمان معاونت خانم مولاوردی گزارشهایی را در حوزه زنان تهیه کرده و به برخی مجامع بین المللی ارائه داده بودند.

در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی که مرحوم فاطمه رهبر، من و خانم مولاوردی هم حضور داشتیم به خانم مولاوردی گفتیم بالاخره ما نماینده مردم در مجلس هستیم، نماینده مردم میتواند اطلاعات زیادی داشته باشد و این مسئله هم مسئله مهمی است. این اطلاعاتی که به مجامع بین المللی ارائه دادیم فوق سری است و اگر دیگران هم مجاز به دانستن آن نباشند ما نمایندگان مردم هستیم و باید در جریان آن قرار بگیریم.

مولاوردی قبول نکرد

در آن جلسه به خانم مولاوردی گفتیم که بخشهایی از این اطلاعات و گزارشی که تهیه کرده و به مجامع بین المللی ارائه دادید مربوط به حوزه انتخابیه ما یعنی شهر تهران است و ما را در جریان این گزارش قرار دهید اما با وجود تاکیدات بسیار و طرح استدلالهای متعدد خانم مولاوردی قبول نکرد ما را در جریان اطلاعاتی که در اختیار مجامع خارجی گذاشته قرار دهد.

همان زمان مطلع شدیم که این اطلاعات برای جاهای دیگری فرستاده شده بود. خودشان گفتند اطلاعاتی را برای برخی مجامع بین المللی فرستادیم و این مسئله را انکار نکردند اما گفتند نمیتوانیم این اطلاعات را به شما بدهیم.

در جریان این اطلاعاتی که به خارج از کشور داده شد توافق شده بود که در برخی محلهای تعیین شده دوربین نیز نصب شود. دادن این اطلاعات و یا هر اقدامی دیگر از قبیل نصب دوربین برای ما که نماینده مجلس بودیم محرمانه نبود اما حاضر نشدند هیچ اطلاعاتی در این باره به ما ارائه دهند.

بیمه زنان روسپی!

در آن جلسه علاوه بر این مسئله بیمه زنان روسپی نیز از طرف خانم مولاوردی مطرح شد. من بهشدت نسبت به این مسئله اعتراض کردم و گفتم این خلاف صریح قرآن است.

حتی از نظر منطق هم شما با چنین طرحی به این زنان ظلم میکنید و به جای آنکه مشکل این زنان که بخشی از جامعه هستند را حل کنید با این طرح صورت مسئله را پاک می کنید.

به مولاوردی گفتم باید به عنوان معاون امور زنان ریاست جمهوری دست این زنان را گرفته برای آنها کار و اشتغال و آینده تامین کنید تا مشکل اجتماعی آنها حل شود، با این اقدام افراد را به سمت یک ناهنجاری اجتماعی سوق می دهید.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: