به‌روز شده در: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۲۴۰۴
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳
سید اصغر رخ‌صفت:
عضو شورای مرکزی حزب ضعف دولت در حل مشکلات کشور را فراهم نکردن امکانات اولیه از سوی دولت دانست و گفت: متأسفانه جای تعجب است که سویا و خوراک دام و طیور شش هفت ماه در گمرکات بمانند و ترخیص نشوند. این به عدم مدیریت دولت در عدم ترخیص اینها برمی‌گردد.
سید اصغر رخصفت، عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در خصوص فرمایش مقام معظم رهبری در باره اقدامات کوتاهمدت برای حل مشکلات معیشتی قشر ضعیف جامعه به خبرنگار ما گفت: دولت باید تسهیلات فراوانی را در اختیار مردم بگذارد که متأسفانه این کار انجام نمیشود.

ارزاق باید در اسرع وقت به دست مردم برسد

وی افزود: تعجب میکنم چندین ماه سفارش برای ارزاق دادهاند و کالاها بعد از هشت نه ماه از گمرکات ترخیص میشوند. در صورتی که ارزاق باید در اسرع وقت به دست مردم برسد تا کالاهای مورد نیاز مردم فراوان شوند و قیمتشان کاهش یابد.

این عضو شورای مرکزی حزب ضعف دولت در حل مشکلات کشور را فراهم نکردن امکانات اولیه از سوی دولت دانست و گفت: متأسفانه جای تعجب است که سویا و خوراک دام و طیور شش هفت ماه در گمرکات بمانند و ترخیص نشوند. این به عدم مدیریت دولت در عدم ترخیص اینها برمیگردد.

وی در پاسخ به این سؤال که عدم مدیریت را ناشی از نابلدی میدانید یا تعمد، اظهار کرد: خودشان میدانند و خدای خودشان که یا ناشی از ضعف در مدیریت است یا نداشتن عرضه.

نتیجه فراوان شدن کالاهای اساسی توسط دولت

رخصفت تصریح کرد: دولت باید امکانات فراوانی را در دسترس مردم بگذارد و کالاهای اساسی آنها را که در گمرکات مانده و ترخیص نشدهاند ترخیص کند و در اختیار مردم بگذارد تا مردم با کمبود کالاهای اساسی و گرانی آنها مواجه نشوند. فراوان شدن کالاهای اساسی مردم باعث پایین آمدن قیمت آنها میشود.

وی در پایان گفت: مردم روحیه همکاری دارند و به نظام و مملکتشان علاقه دارند و مراعات میکنند. وقتی دولت کالاهای اساسی مردم را تأمین نکند هم مردم و هم خود دولت در مشکلات قرار میگیرند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: