به‌روز شده در: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۲۳۶۵
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۴
تنازع و درگیری بین دو حزب حاکم در امریکا ادامه خواهد یافت. فعلاً در به روی تحلیل‌ها پیرامون غرب در رسانه‌های اصلاح‌طلب بسته شده است و سونامی بحران امریکا فردا طوفانی به پا می‌کند که خرابی امریکا و بی‌اعتباری حاکمان امریکا را در پی خواهد داشت و اصلاح‌طلبانی را که در قایق بادبانی به امید امریکا نشسته‌اند غرق خواهد کرد.
محمد حاجی- دو هفته از انتخابات امریکا میگذرد. اصلاحطلبان امیدی به بایدن بسته بودند که میآید و به برجام باز میگردد و دری به روی ایرانیان گشوده میشود! این هم مثل تحلیلهای گذشته آنها در باره اروپا و امریکا به بنبست رسید. حالا در امریکا بایدن و ترامپ هر دو در گل فرو رفتهاند و اصلاحطلبان نمیدانند چه بگویند و چه بکنند. به خودشان دلخوشی میدهند که بالاخره بایدن به کاخ سفید راه مییابد، اما میدانند بایدن توسط ترامپ لجنمال شده و مورد اعتراض مخالفانش قرار گرفته است و با تهاجم بیپروای ترامپ که او را متقلب و انتخابات امریکا را تقلبی میخواند نمیتواند کاری کند.

تنازع و درگیری بین دو حزب حاکم در امریکا ادامه خواهد یافت. فعلاً در به روی تحلیلها پیرامون غرب در رسانههای اصلاحطلب بسته شده است و سونامی بحران امریکا فردا طوفانی به پا میکند که خرابی امریکا و بیاعتباری حاکمان امریکا را در پی خواهد داشت و اصلاحطلبانی را که در قایق بادبانی به امید امریکا نشستهاند غرق خواهد کرد.

داخل ایران هم بقایای اصلاحطلبان پس از انتخابات امریکا در حال تغییر مواضع هستند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: