به‌روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۲۰۴۱
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳
سید اصغر رخ‌صفت:
رخ‌صفت پیرامون ویژگی برجسته تشکیلاتی مرحوم رفیق‌دوست گفت: آن مرحوم علاقه وافری به تشکیلات داشت. وقتی ایشان را به جلسات دعوت می‌کردند خیلی منظم بود و سر ساعت در جلسات حضور می‌یافت و هر کاری را که به او محول می‌کردند به بهترین نحو انجام می‌داد و مورد رضایت همه مسئولین در حزب مؤتلفه اسلامی بود.

سید اصغر رخصفت عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در باره مرحوم محمدجواد رفیقدوست به خبرنگار ما گفت: آن مرحوم مرد خوبی بود. اهل حرف نبود و مرد عمل و کار بود. در واقع خیلی کمحرف و بسیار پر عمل بود. خلوص حاج محمدجواد رفیقدوست انصافاً قابل تقدیر است. او آدم مخلصی بود.

فعالیت در هیئت انصارالحسین

وی افزود: آن مرحوم به فکر کار تشکیلاتی بود. معلومات بالایی داشت و اهل مطالعه بود. ایشان با تدبیر بود و کارها را با اشتیاق و علاقه انجام میداد. هرچه کار سنگینتر بود ایشان کار را روانتر پیش میبرد. وقتی برای کاری به ایشان مراجعه میشد در حد توانش برای حزب مؤتلفه اسلامی و محرومین فعالیت و کار میکرد. ایشان در هیئت انصارالحسین هم فعالیت داشت.

مورد اعتماد مرحوم عسگراولادی

این عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: ایشان مورد اعتماد اکثر مسئولین و اعضای حزب مؤتلفه اسلامی، مخصوصاً مرحوم حبیبالله عسگراولادی بود. مرحوم عسگراولادی اعتماد زیادی به مرحوم رفیق‌‌دوست داشت و در کارهای مالی کمیته امداد امام خمینی و حزب مؤتلفه اسلامی به مرحوم رفیقدوست مراجعه میکرد.

وی در خصوص اقدامات آن مرحوم در حزب مؤتلفه اسلامی مطرح کرد: ایشان اغلب در شورای مرکزی حزب بود. آن مرحوم از مؤسسین و پیشکسوتان حزب و عضو هیئت نظارت حزب بود.

نظم مثال زدنی

رخصفت پیرامون ویژگی برجسته تشکیلاتی مرحوم رفیقدوست گفت: آن مرحوم علاقه وافری به تشکیلات داشت. وقتی ایشان را به جلسات دعوت میکردند خیلی منظم بود و سر ساعت در جلسات حضور مییافت و هر کاری را که به او محول میکردند به بهترین نحو انجام میداد و مورد رضایت همه مسئولین در حزب مؤتلفه اسلامی بود.

وی در پایان در خصوص ولایتپذیری مرحوم رفیق‌‌دوست گفت: ایشان علاقمند به امام و مقام معظم رهبری بود و از ولایت حرفشنوی داشت. مطیع رهبری بود و کارهایش را با رهبری انقلاب هماهنگ میکرد و غیر از نظر حضرت آقا نظر دیگری را قبول نداشت.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: